ETA je hrdým partnerom Česko na grile: jedinečná súťažná show plná ohňa a emócií na Prime a prima+

ETA je hrdým partnerom Česko na grile: jedinečná súťažná show plná ohňa a emócií na Prime a prima+

Letná atmosféra, partia zapálených súťažiacich, súboj s grilom a surovinami. Emócie nad taniermi plnými dobrôt, výrobky značky ETA a porotcovia, ktorí dokážu podporiť, ale aj vytiahnuť súťažiacich z komfortnej zóny. V jedinečnej show Česko na grile sa opäť vracia vo svojej najlepšej forme Zdeněk Pohlreich a sprevádza ho kolega Martin Svatek. Programom sprevádzajú obľúbení moderátori Tomáš Zástěra a Patricie Pagáčová. Výrobky značky ETA sa stávajú najlepšími parťákmi súťažiacich pri príprave mnohých súťažných pokrmov.

Rozpálené grily, slnko nad hlavou, ale aj napätie a poriadna dávka emócií, to je nová rodinná súťažná reality show Česko na grile. Desať párov zložených z milovníkov grilovania sa stretne o titul Grilmastera roka, ako aj o zaujímavú výhru v súboji nad rozžeravenými uhlíkmi pod prísnym dohľadom nekompromisnej poroty v podaní Zdeňka Pohlreicha a Martina Svatka. Tentokrát nebudú súťažiť ľudia iba za seba a medzi sebou, ale vo dvojici s kamarátom, partnerom, maminou či kolegom – ako práca v páre ovplyvní ich stratégiu? Ktorý pár neprežije prácu vo dvojici?

V priebehu času bude vidieť, ako sa jednotliví súťažiaci výkonnostne zlepšujú, a to aj vďaka trefným komentárom od porotcov. Martin Svatek má jasno: „Naše komentáre pre nich museli byť v danej chvíli nekomfortné, ale s odstupom času bolo jasne vidieť, že im naše rady pomáhajú niekam sa posúvať. Zoceľovali ich a za to som rád.“ Zdeněk Pohlreich sa pred kameru opäť postaví so svojimi britkými komentármi a tie môžu niektorých súťažiacich poriadne vykoľajiť. Sám šéf si nepripúšťa, že by mohol byť občas skutočne drsný: „Ak by to súťažiacich a divákov rozhodilo, mal namiesto mňa výkony súťažiacich hodnotiť farár, ktorý by určite povedal lepšie, čo je zlé.“ (smiech) „A chváliť veľmi nebudem, s tým tiež nepočítajte, predsa nechcete, aby som sa vrátil na Primu ako nice guy. To asi nečaká nikto…“

Vo všetkých súťažných dieloch budú parťákmi súťažiacich kuchynské roboty ETA Gratus, tyčové a stolné mixéry, vákuovačky a ďalšie výrobky značky ETA. S ich pomocou budú súťažiaci variť pre špecifické skupiny z radu verejnosti, ktoré následne hodnotia ich kulinárske umenie. Práve títo hosťujúci porotcovia, ktorí sú do poslednej chvíle tajní, môžu svojím hodnotením ovplyvniť, kto postupuje rovno do ďalšieho kola. Ako „hlas ľudu“ zamieša priebežným bodovaním?

Rozpáľte grily a sledujte napínavý súboj o titul Grilmastra a výhru pol milióna od 23. marca o 20.15 na Prime, s týždenným predstihom na prima+