Servis

Aj napriek tomu, že sa o svoj spotrebič budete vzorne starať, môže sa stať, že dôjde k poruche. Väčšinu mechanických porúch dokážeme v ETE opraviť vďaka širokému sortimentu náhradných dielov, ktoré máme skladom. Naši kolegovia zo servisu si dokážu poradiť s radom porúch, preto nechajte odborné zásahy radšej na nich.

Na vybrané výrobky ETA môžete využiť našu službu Predĺženie záruky a predĺžiť si tak zákonnú záručnú lehotu na 3, 5 či 10 rokov. Pokiaľ máte spotrebič v zákonnej či predĺženej záruke a potrebuje opravu, môžete využiť širokú sieť našich profesionálnych servisov po celej Slovenskej republike.

Na veľké domáce spotrebiče, ako sú chladničky, práčky a umývačky poskytujeme špeciálny Prémiový servis. Vďaka tejto službe získate nielen predĺženú záruku na 5 alebo 10 rokov, ale aj zákaznícku podporu 7 dní v týždni a nadštandardne rýchly servisný zásah do 2 pracovných dní.

Prezrite si správny postup reklamácie presne podľa toho, o ktorý produkt sa jedná. Pokiaľ máte k reklamačnému procesu otázku alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na našu zákaznícku linku na e-maile info@eta.sk.