Eta je partnerom najsladšej show Slovenska

Pečie celé Slovensko už 10. 10. na televíznych obrazovkách

Veľmi úspešný televízny formát Great British Bake Off strhol publikum po celom svete. Nie je to tak dávno, čo nás prilákala k obrazovkám česká verzia Peče celá země, na ktorej pokračovanie sa môžete tešiť už budúci rok. 

Napínavé zápolenie domácich pekárov a cukrárov, ktorí sa pred porotou musia vysporiadať s tými najťažšími úlohami a siahnuť do tých najtajnejších listov rodinných kuchárok, tento rok uvidia aj diváci na Slovensku. Súťažiacich budú na svojej ceste k víťazstvu vo všetkých dvanástich dieloch sprevádzať spolu s moderátormi Jurajom Bačom a Milanom ,Juniorom' Zimnýkovalom tiež výrobky ETA. Kto z nich oslní porotu v zložení Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová?

Keď si v októbri pustíte slovenskú verziu Pečie celé Slovensko, určite si všimnete, že sme do programu nominovali výrobky zo štýlovej retro kolekcie Storio. Chladničky, rýchlovarné kanvice, váhy, roboty aj kávovary budú zdatne sekundovať usilovným pekárom a cukrárom pri príprave lahodných tort, nadýchaných báboviek alebo napr. tradičných bratislavských rožkov. Každopádne ten najlepší si domov odnesie unikátny robot Gratus a množstvo ďalších cien. Ako sa víťazovi darilo a čo sa mu podarilo najlepšie, si môžete po finálnom diele prečítať na našom ETA Blogu – Tu je doma


Prvý diel Pečie celé Slovensko si môžete naladiť na RTVS už túto nedeľu 10. októbra o 20:30 hod. 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995