ETA rozdáva darčeky ešte pred Vianocami: Brúska na nože ku každému robotu Gratus

 

Mať v kuchyni univerzálneho pomocníka, ktorý sa zhostí nielen prípravy všemožných pokrmov, ale aj starostlivosti o ostatné kuchynské náradie, je ako zo splneného sna. Obľúbený multifunkčný kuchynský robot ETA Gratus teraz rozšíril svoje pole pôsobnosti a okrem hnetenia, mixovania, miešania či sekania si najnovšie brúsi zuby aj na kuchynské nože.

OBĽÚBENÝ ROBOT ETA GRATUS TERAZ S EŠTE VYBRÚSENEJŠÍM PRÍSLUŠENSTVOM

Multifunkčný celokovový kuchynský robot ETA Gratus sa dlhodobo drží na predných priečkach rebríčkov najpredávanejších robotov. Zvláda uhniesť cesto, šľahať, miešať, mixovať, strúhať aj krájať, a tak je len ťažko uveriť, že by mohol byť ešte všestrannejší. Spoločnosť ETA však neusína na vavrínoch a ide si za svojím cieľom – prinášať zákazníkom osvedčených pomocníkov, ktorí im uľahčia každodenné povinnosti aj radostné chvíle, ku ktorým tie strávené v dobre vybavenej kuchyni bez pochyby patria.

Širokú ponuku príslušenstva k robotom ETA Gratus tak doplnila úplne nová BRÚSKA NA NOŽE, ktorú teraz dostanete k nákupu tohto robota ako DARČEK.

Brúska na nože ETA Gratus

Brúska na nože ostrá ako britva

Brúska nožov ETA rýchlo a bezpečne nabrúsi všetky druhy kuchynských nožov – od tých nerezových až po oceľové, a to vrátane drahých nožov z tvrdenej ocele. Chod brúsky je tichý, zaobíde sa bez nepríjemných vibrácií a jej ovládanie je jednoduchou záležitosťou – stačí ju iba nasadiť na vývod multifunkčnej hlavy robota a zaistiť pootočením. Po spustení brúsky je nôž nabrúsený niekoľkými ťahmi.

Precízny výsledok zaisťuje 20 keramických valčekov umiestnených v tvare písmena X, ktoré sa otáčajú rýchlosťou až 200 otáčok za minútu. Brúska je konštruovaná tak, aby bol nôž vedený vždy pod správnym uhlom a tlak zostával konštantný. Zároveň je kladený veľký dôraz na bezpečnosť pri používaní.

Brúska na nože ETA

Brúska na nože je vhodná pre kuchynské roboty Gratus (ETA 0028/0038), Gratussino (ETA 0023), Gustus (ETA 0128/1128), Meno / Mezo (ETA 0030/0033/0034) a mlynček na mäso Ambo ETA 2075..

Vianoce sú za dverami

Set robota s brúskou na nože je ideálnym vianočným darčekom, ktorý zaručene vykúzli úsmev na tvári všetkým babičkám, maminkám a manželkám, ale aj mužom, ktorí si vo svojej domácnosti potrpia na kvalitných a funkčných pomocníkov, ktorí zastanú prácu hneď niekoľkých spotrebičov naraz.  

Multifunkčný kuchynský robot ETA Gratus s brúskou na nože v hodnote 46,50 € zdarma zakúpite na e-shope ETA, v značkovej predajni ETA v Bratislave a u vybraných obchodných partnerov.

Akcia platí do 31. 12. 2019 alebo do vypredania zásob.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995