ETA rozširuje rodinu vstavaných spotrebičov

Umývačky riadu a chladničky, ktoré sa v sortimente nachádzajú už niekoľko sezón, doplnia vstavané rúry, varné dosky indukčné a sklokeramické a vstavaná mikrovlnná rúra.

Vstavané rúry ETA s bielym LED displejom vyniknú v každej modernej kuchyni. V ponuke sa objavia v nerezovom alebo čiernom sklenenom prevedení. Vďaka kombinácii elektronického a mechanického ovládania je práca s nimi jednoduchá a intuitívna. Vybrané modely sú vybavené inteligentnou funkciou SOFT CLOSE, pomocou ktorej sa dvierka zatvárajú  jemne, bez tlačenia a námahy. Funkcia priparovania ACTIVAPOR napomáha k zachovaniu vitamínov, šťavnatosti, farby a chuti. Nájdete ju hneď u niekoľkých modelov. 

Dokonalým parťákom pre vstavané rúry sú varné dosky ETA. Na svoje si prídu ako milovníci klasickej sklokeramiky, tak aj tí, ktorí podľahli kúzlu indukčných dosiek. Všetky môžete ovládať iba dotykom, majú niekoľko úrovní ohrevu, časovač a ďalšie vychytané funkcie. 

Aby bola vaša kuchyňa kompletná, môžete ju doplniť elegantnou vstavanou mikrovlnnou rúrou v sklenenom prevedení čiernej farby. Ponúka širokú škálu funkcií a parametrov, ktoré uľahčia vašu prácu v kuchyni. S elegantným dizajnom v čiernej farbe a bielym LED displejom sa skvele hodia do každého moderného interiéru.

Vytvorte si krásnu kuchynskú linku s radou vstavaných spotrebičov ETA, z ktorých si vyberie skutočne každý. Staňte sa hviezdou kuchyne a nechajte spotrebiče robiť svoju prácu.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995