ETA STEAMIO sa pýši Značkou kvality dTest!

Žehlička s rýchlonahrievacím parným generátorom ETA Steamio bola podrobená nezávislému testovaniu dTest.

Do špecializovaného laboratória bolo poslaných celkom 21 naparovacích žehličiek a 9 parných generátorov. Odborníci testovali mimo samotného žehlenia napríklad tiež výdaj pary a odolnosť žehliacej plochy.  Najväčšiu váhu v hodnotení mala u parných generátorov odolnosť voči zaneseniu, na ktorú je v dnešnej dobe kladený veľký dôraz. Pri tejto skúške strávili všetky žehličky a parné generátory 252 hodín v špeciálnom automatickom zariadení s ramenom, ktoré s nimi priebežne pracovalo. Po uplynutí tejto doby zostalo na žehliacej linke z celkového počtu 30 testovaných, 15 prístrojov, ktoré prešli touto ťažkou skúškou a vydržali pracovať až do konca.

Žehlička ETA Steamio obstála na jednotku a na základe hodnotenia odborníkov získala Značku kvality dTest a bola vyhodnotená ako výhodný nákup. Žehlička Steamio získala celkové hodnotenie 70 %, v najsledovanejšej kategórii „odolnosť voči zaneseniu“ si z testovania odniesla veľmi dobré hodnotenie 90 %. Žehlička ETA Steamio je vybavená systémom ANTI CALC, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri spotrebiča, čím výrazne predlžuje jeho životnosť.

Veľmi dôležité je starať sa tiež o žehliacu plochu, aby žehlička dobre kĺzala po látke a oblečenie zostalo čisté a hladké. Aj v kategórii „odolnosť žehliacej plochy“ získala žehlička Steamio vybavená unikátnou žehliacou plochou Eloxium Plus veľmi dobré hodnotenie 100 % a umiestnila sa tak na prvom mieste v hodnotenej kategórii.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995