ETA tu je láska


Už v pondelok 20. marca začína na Českej televízii nová relácia Máme radi zvieratá, ktorou bude sprevádzať Petr Hradil (rodený Rajchert), český herec, hudobník a bývalý člen skupiny Chinaski. 

Svet zvierat nás neprestáva fascinovať a prekvapovať. Stále o ňom vieme tak málo, stále je čo objavovať. Musí byť Homo sapiens najväčším nepriateľom každého iného druhu? Čo vlastne dokázali niektorí ľudia urobiť pre zvieratá? A zvieratá pre ľudí?

Relácia prináša každý týždeň niekoľko zaujímavých reportáží, v ktorých moderátor Petr Hradil navštívi odborníkov a chovateľov, aby divákom priniesol odpovede na otázky, ktoré pri pohľade na zvieraciu ríšu mnohých z nás napadajú. Niekedy sa pozrieme takmer doslova pod kožu populárnym, ale aj menej známym cicavcom, vtákom, rybám, hmyzu… a vždy sa dozvieme nové a často prekvapivé informácie. Neoddeliteľnou súčasťou relácie budú aj príbehy zachránených zvierat, ktoré vďaka empatickému prístupu moderátora chytia diváka za srdce.


Súčasťou jednotlivých reportáží budú aj vybrané výrobky ETA. V reportáži predstavujúcej reakcie zvieracích druhov na znečistenie ovzdušia sa objaví čistička vzduchu ETA Puris Smart s chytrou aplikáciou, prepájajúca elegantný dizajn so špičkovou technológiou. 

Najpohodlnejším riešením na bežné upratovanie v domácnosti so zvieracími maznáčikmi sú robotické vysávače, ktoré sa o čistú podlahu aj koberce starajú priebežne bez toho, aby pritom vyžadovali vašu asistenciu. Väčšinu robotických vysávačov ETA môžete ovládať jednoducho z pohodlí gauča, a to prostredníctvom chytrej mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete nastaviť niekoľko režimov upratovania, vybrať intenzitu mopovania alebo si naplánovať upratovanie na dobu, kedy budete s chlpáčom práve na prechádzke a vy sa tak môžete vrátiť do perfektne čistej domácnosti. V relácii bude pravidelne upratovať robotický vysávač ETA Master.

Moderátor ďalej predstaví divákom Českej televízie sušičku ovocia ETA Vital Air II, ktorá si poradí so sušením každého ovocia, zeleniny a húb a dokonca aj mäsa alebo rýb (domáce „jerky“) nielen pre domácich maznáčikov. Šetrne nasuší aj bylinky a domáce korenie. Príde vhod tiež pri kysnutí cesta, pri výrobe domácich cestovín, domáceho jogurtu alebo pri zapekaní pečiva.

Sledujte reláciu Máme radi zvieratá s nami. Každý pondelok 16:45 na ČT1 alebo na iVysílání. 

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995