Inteligentná váha s unikátnou aplikáciou pomôže dosiahnuť vysnívanú formu

 

Sortiment značky ETA v oblasti starostlivosti o zdravie a telo drží krok s najnovšími trendmi. Chytré osobné váhy ETA nielen vážia, ale aj analyzujú. Pomocou smart aplikácie navyše vyhodnocujú pokroky a poskytujú cenné rady, ako dosiahnuť stanovené ciele. Unikátna aplikácia Vital Body Plus, ktorou je vybavená chytrá váha ETA Vital Body, vás svojimi funkciami jednoducho neprestane prekvapovať, podporovať a motivovať.

Digitálna osobná váha ETA Vital Body sa na prvý pohľad javí pomerne nenápadne. S prehľadom spĺňa všetko, čo užívateľ od bežnej váhy očakáva – disponuje maximálnou kapacitou 180 kg, váži s presnosťou na 100 g a je opatrená odolnou sklenenou vážiacou plochou s funkciou automatického zapnutia a vypnutia. Ponúka však oveľa viac…

Inteligentná váha ETA Vital Body s aplikáciou

V kombinácii s funkciou telesnej analýzy a unikátnou smart aplikáciou Vital Body Plus sa stáva osobným trénerom do vrecka a praktickým elektronickým denníkom na zaznamenávanie a vyhodnocovanie pokrokov. Analýza prebieha na základe piatich telesných parametrov (výška, váha, vek, pohlavie a biologický odpor) a výsledkom je viac ako 18 nameraných údajov.

SO SMART APLIKÁCIOU MÁTE VŠETKY INFORMÁCIE VO VRECKU

Pomocou bezdrôtovej technológie sa namerané dáta prenesú do aplikácie v mobilnom telefóne či tablete, ktorá potom pomáha sledovať, pravidelne zaznamenávať a vyhodnocovať vývoj základných telesných charakteristík. Užívateľ má tak dokonalý prehľad o tom, ako pokročil na ceste za svojimi cieľmi, alebo ako sa namerané hodnoty oproti predošlým meraniam zmenili.

Aplikácia po spárovaní s váhou zobrazuje, analyzuje, komentuje a ukladá namerané dáta, a to až pre osem rôznych osôb. Rozpoznáva pritom viac ako 18 rôznych telesných charakteristík (napríklad telesný tuk, podkožný tuk, viscerálny tuk, množstvo vody v tele, podiel svaloviny, stupeň obezity, BMI, hodnotu minimálneho kalorického príjmu a ďalšie). Pomocou prehľadných grafov umožňuje sledovať pokroky v čase, a navyše je možné ju ľahko spárovať s chytrými aplikáciami ďalších zariadení – napríklad obľúbených chytrých hodiniek. Okrem toho poskytuje cenné teoretické informácie a rady, ktoré sú prehľadne radené v sekcii otázok a odpovedí priamo v aplikácii.

Aplikácia Vital Body Plus kompatibilná s operačným systémom Android 4.4 (a novšie), iPhone4S a iOS 8.0 (a novšie) je dostupná na stiahnutie zdarma a ponúka viac ako 15 jazykových mutácií.

Nová aplikácia zatiaľ funguje výhradne v spojení s váhami ETA Vital Body dostupnými od decembra 2019. 

Inteligentná váha ETA Vital Body so smart aplikáciou

Analytická váha Vital Body ETA678090000
Cena: 49,90 €

Inteligentnú váhu ETA Vital Body so smart aplikáciou si môžete prehliadnuť a zakúpiť na e-shope ETA, v značkovej predajni ETA v Bratislave a u vybraných obchodných partnerov.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995