Objavte Nero Caffé

Exkluzívna zrnková káva NERO Caffé sa svojou kvalitou radí k špičke medzi bežne dostupnými kávami. Bola vyvinutá v spolupráci s niekoľkými osvedčenými rodinnými pražiarňami (Elicsire a Barzzuz) a jej výrobu sprevádza precízna výstupná kontrola.

Káva zrnková Nero Caffé Premium/Pure
Káva NERO Caffé Premium/Pure je 100% arabika a je upražená na Medium Dark Roast - stredne tmavo. V káve tak viac vyniknú sladšie a ovocnejšie tóny a menej tie kyslé. 

Káva zrnková Nero Caffé Premium/Fine 
Káva NERO Caffé Premium / Fine je dôkladne vybraná zmes arabiky (80%) a robusty (20 %) a je upražená na Medium Dark Roast - stredne tmavo. V káve tak viac vyniknú sladšie a ovocnejšie tóny a menej tie kyslé. NERO Caffé Premium / Fine vyniká bohatou cremou s jemnou povrchovou textúrou.

Káva zrnková Nero Caffé Crema/Office
Káva NERO Caffé Crema Office je dôkladne vybraná zmes arabiky a robusty a je upražená na Medium Dark Roast - stredne tmavo. V káve tak viac vyniknú sladšie a ovocnejšie tóny a menej tie kyslé. NERO Caffé Premium / Fine vyniká bohatou cremou s jemnou povrchovou textúrou.

Káva zrnková Nero Caffé Brazílie Santos
Káva NERO Caffé Brazílie Santos sa vyznačuje mohutným telom a komplexnosťou. Chuťový profil je ladený do horko-sladkých a čokoládových chutí a je charakteristická bohatou cremou.

Káva zrnková Nero Caffé Kolumbia Supremo
Káva NERO Caffé Kolumbia Supremo je 100% arabika a vyniká vyrovnanou ovocnou chuťou. Kolumbia Supremo je typickým predstaviteľom vysokohorských arabík.

Kompletnú ponuku zrnkovej kávy NERO Caffé nájdete tu.