Produkt roku 2023

ETA patrí opäť medzi najobľúbenejšie produkty v slovenských domácnostiach

 

Cieľom súťaže Produkt Roku je každoročne vybrať najobľúbenejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov na Slovensku. Hodnotenie za rok 2022 bolo zostavené podľa počtu používateľov, ktorí o produkt prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov v internetových obchodoch a celkového hodnotenia používateľov.

Pri hodnotení bola braná do úvahy skutočnosť, že niektoré produkty sa predávajú v rôznych variantách odlišujúcich sa len v niektorých atribútoch (napr. farebné prevedenie, rozmer, objem, atď.). Produkty, ktoré sa predávajú v niekoľkých variantách, sú do rebríčka zahrnuté vždy ako jeden výrobok.

Zdroj: https://www.produktroku.sk/info

Značka ETA v súťaži Produkt roku opäť zabodovala a zvíťazila hneď v troch kategóriách:

Multifunkčný sendvičovač ETA Sorento Plus so 6 druhmi výmenných nepriľnavých dosiek na prípravu toastov, vaflí, panini, grilovaných pokrmov, ale aj lievancov a detských koláčikov obsadil prvé miesto v tejto kategórii. Radí sa tak k najobľúbenejším sendvičovačom na slovenskom trhu.

 

Užite si voľnosť pohybu vďaka vysávaniu bez káblov. Tyčový vysávač ETA Moneto vám poskytne až 40 minút vysávania bez obmedzovania sa prívodným káblom. Jedným kliknutím ho premeníte na ručnú jednotku, ktorá vám pomôže pri rýchlom upratovaní omrviniek po obede alebo pri nehode s rozsypanou kávou. Tyčový vysávač ETA Moneto  sadne do každej domácnosti. Má moderný a elegantný dizajn, jednoducho sa ovláda a ľahko sa udržuje. Vďaka ergonomickej rukoväti je manipulácia s vysávačom pohodlná, v prípade potreby ho môžete sklopiť a vysávač uložiť do skrine

 

 

S najobľúbenejšou kuchynskou váhou ETA Dori si navážite suroviny v gramoch a librách s rozlíšením až na 1 gram. S programom merania mlieka a vody môžete vážiť s vysokou presnosťou tiež v mililitroch a unciach. Aktuálna váha surovín sa zobrazuje na veľkom digitálnom LCD displeji s bielym podsvietením. Je hygienická a ľahko umývateľná. Jej maximálna kapacita je 5 kg.

Výsledky súťaže vo všetkých kategóriách nájdete na https://www.produktroku.sk/

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995