Sonická kefka na tvár: Profesionálna starostlivosť o pleť z pohodlia domova

Spoločnosť ETA a.s. sa stále viac zameriava na zdravý životný štýl, a to nielen v kuchyni – rozširuje tiež ponuku výrobkov z oblasti starostlivosti o zdravie a krásu. Portfólio produktov najnovšie dopĺňa kolekcia sonických kefiek na pleť Fenité, ktoré zaistia mladistvejší vzhľad pleti a majú celkovo pozitívny vplyv na jej zdravie.

SONICKÁ KEFKA ETA FENITÉ PRE ZDRAVŠIU A KRAJŠIU PLEŤ

Sonický kartáček na pleť ETA

Sonický kartáček na pleť ETA

Ako ušetriť čas a úsilie pri pravidelnej starostlivosti o pleť a dosiahnuť pritom ešte lepšie výsledky? Pokiaľ vám chýba univerzálny pomocník, ktorý nahradí odličovač, rozjasňujúcu masku a peeling, je najvyšší čas pozvať do vašej kúpeľne nového obyvateľa – sonickú čistiacu kefku na pleť. Tento malý, ale šikovný prístroj tvár dokonale vyčistí od nečistôt a zvyškov make-upu, zároveň pokožku prekrví a pri pravidelnom používaní tiež viditeľne omladí. Behom pár minút a s minimom kozmetickým prípravkov si tak môžete dopriať komplexné ošetrenie pleti ako z kozmetického salóna, a to v pohodlí domova aj na cestách.

A čo sa skrýva za prívlastkom sonický, s ktorým ste sa možno už stretli u vašej sonickej kefky na zuby? Tajomstvo sonických kefiek sa skrýva v schopnosti rýchleho rozkmitania štetiniek v takzvaných oscilačných pohyboch. Pleť a zuby tak tieto kefky dokážu vyčistiť oveľa efektívnejšie a v kratšom čase než pri bežnom mechanickom čistení. Rýchly pohyb štetiniek sonickej kefky pleť šetrne zbaví odumretých buniek, zvyškov make-upu a nečistôt usadených hlboko v póroch. Výsledkom je žiarivá a lepšie prekrvená pleť, ktorá tiež lepšie vstrebáva účinné látky z pleťových krémov a sér.

Sonické kefky na tvár však už stihli prejsť revolúciou. Jemné štetinky podobné tým zo zubných kefiek teraz nahrádzajú štetinky silikónové. Silikón je totiž nielen šetrnejší k pleti, ktorá je v tvárovej oblasti obzvlášť citlivá, ale vďaka jednoduchšej údržbe je tiež hygienickejší.

Silikónové štetinky nových sonických kefiek ETA Fenité sú navyše tvarované tak, aby pleť nielen účinne čistili, ale aj príjemne masírovali. Pokožka je potom prekrvenejšia a vyhladená. Pravidelné používanie sonických kefiek je tak zároveň prevenciou tvorby jemných vrások a môže prispieť aj k ich redukcii.

Čistící sonické kartáčky ETA

 

Čistící sonické kartáčky ETA

Čistící sonické kartáčky ETA

Kolekciu sonických kefiek na pleť ETA Fenité si môžete pozrieť a zakúpiť na e-shope ETA a u vybraných obchodných partnerov.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995