Valera

 

Spoločnosť Valera sa pri vývoji a výrobe svojich produktov sústredí predovšetkým na zdravie a vzhľad vlasov. Preto sú výrobky navrhnuté tak, aby chránili a zároveň sa starali o vaše vlasy. Celý vývoj a výrobu Valera riadi na základe svojich znalostí získaných vďaka spolupráci s vlasovými špecialistami z univerzitných kliník, s profesionálnymi kaderníkmi z celého sveta a v neposlednej rade aj s výrobcami kozmetiky. S výrobkami VALERA si môžete byť istý, že ste pre svoje vlasy zvolili správne produkty.

SUŠIČE VLASOV

Doprajte svojim vlasom profesionálnu starostlivosť s výkonnými sušičmi Valera, ktorú si zaslúžia a pozdvihnite ich úpravu na vyššiu úroveň. Vďaka najmodernejším technológiám budú vaše vlasy prirodzene lesklé a nepoškodené.

                

Objavte všetky fény Valera >

Rotocord 360°

Inovatívny patentovaný systém ROTOCORD 360 ° umožňuje plné otáčanie kábla a zabraňuje tak jeho zamotávaniu. Táto vychytávka zaisťuje príjemnú a pohodlnú manipuláciu a uľahčuje celý proces sušenia vlasov.

Žehličky a kulmy

Žehličky na vlasy od švajčiarskej značky Valera sú zárukou rýchlej a jednoduchej úpravy vlasov a zároveň ich šetrnej starostlivosti. Veľmi rýchlo sa nahrievajú, avšak popálenia sa báť nemusíte. Špičky žehličky zostávajú chladné, čo uľahčuje manipuláciu a prácu s vlasmi.

                

Objavte všetky žehličky Valera >