Žiť zdRAWo? Všetko pre RAW stravu je tu a hRAWo!

Na tejto stránke nájdete produkty určené pre (RAW) surovú stravuživú stravu alebo v origináli raw food či vitariánstvo. Jedná sa o spôsob stravovania, ktorého základom je snaha o minimálnu a šetrnú úpravu potravín tak, aby v jedle a tekutinách boli zachované vitamíny, minerály, enzýmy a ďalšie dôležité výživné látky v čo najväčšom množstve.


Teplota, ktorú sa prraw food spôsobe stravovania snažíme neprekračovať je cca 42 až 45 °C. Naše produkty ETA sa Vám tento spôsob zdravého stravovania snažia čo najviac uľahčiť a spríjemniť. Žite zdRAWo hRAWo s ETA!

 

 

Stolový mixér ETA ActivMix Team

Nerezový športový smoothie mixér ETA Activmix Team s 3 fľašami a neoprénom ako skvelý tím pre aktívny životný štýl.

Kuchynský robot ETA Gratus Fresh

Kuchynský robot so špeciálnym príslušenstvom pre priaznivcov zdravého životného štýlu. V balení lis na ovocie, citrusovač, mlynček na mäso a diskové strúhadlá.

Stolový mixér ETA ActivMix

Kuchynský robot so špeciálnym príslušenstvom pre priaznivcov zdravého životného štýlu. V balení lis na ovocie, citrusovač, mlynček na mäso a diskové strúhadlá.

Stolový mixér ETA ActivMix

Športový mixér ETA Activmix s 2 fľašami a neoprénom ako skvelý partner pre aktívny životný štýl.

Stolový mixér ETA ActivMix

Športový mixér ETA Activmix s 2 fľašami a neoprénom ako skvelý partner pre aktívny životný štýl.

Stolový mixér ETA Vital Blend RAW & Smoothie mix 

Vysokootáčkový mixér ETA Vital Blend so špecialistom na smoothies a RAW stravu. Vysoký výkon 1600 W a až 28 tis otáčok/min.

Stolový mixér ETA Vital Blend

Multifunkčný stolový mixér Vital Blend Fit s plynulou reguláciou otáčok a funkciou PULSE. Nerezový šestťramenný nôž s vrúbkovaným ostrím a nádoba o extra objeme 2 l.

Stolový mixér ETA Vital Blend Digi RAW & Smoothie mix

Vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi s výkonom 1800W ako profesionálny pomocník pri výrobe smoothie a RAW pokrmov. 2 fľaše s neoprénom ako darček.

 

Odšťavovač ETA Fresher

Nerezové prevedenie, silný motor so spätnou väzbou, 5 rýchlostí a plynulá regulácia otáčok - to je odšťavovač ETA Fresher.