ETA patrí medzi najobľúbenejšie produkty na Slovensku

Cieľom súťaže Produkt Roku, ktorého usporiadateľom je spoločnosť Heureka Group a.s., je každoročne vybrať najobľúbenejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov na Slovensku. Hodnotenie za rok 2021 bolo zostavené podľa počtu používateľov, ktorí o produkt prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov v internetových obchodoch a celkového hodnotenia používateľov.

Zdroj: https://www.produktroku.sk/info

 

Značka ETA v súťaži Produkt roku opäť zabodovala a zvíťazila hneď v troch kategóriách:

Produktom roku 2021 v kategórii domáce pekárne sa stala obľúbená pekáreň ETA Delicca II s 12 prednastavenými programami, ktorá okrem voňavého domáceho chleba pripraví tiež marmeládu alebo domáci jogurt. ETA Delicca II je preborníčkou v pečení domáceho chleba, a to aj v celozrnných či bezlepkových variantoch. Presne totiž vie, čo chlieb k svojej dokonalosti potrebuje bez toho, aby pritom vyžadovala vašu neustálu asistenciu. Príprava chleba v pekárni je plne automatická.

Multifunkčný sendvičovač so štyrmi vymeniteľnými plátmi ETA Sorento obsadil prvé miesto v tejto kategórii. Radí sa tak nielen k najpredávanejším výrobkom značky Eta, ale aj najobľúbenejším sendvičovačom na slovenskom trhu.

S najobľúbenejšou kuchynskou váhou ETA Dori si navážite suroviny v gramoch a librách s rozlíšením až na 1 gram. S programom merania mlieka a vody môžete vážiť s vysokou presnosťou tiež v mililitroch a unciach. Aktuálna váha surovín sa zobrazuje na veľkom digitálnom LCD displeji s bielym podsvietením. Je hygienická a ľahko umývateľná. Jej maximálna kapacita je 5 kg.

Výsledky súťaže vo všetkých kategóriách nájdete na https://www.produktroku.sk/

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995