Krásne vlasy po celý rok? Fenité vie, ako na to

Základom všetkých krásnych účesov sú vždy zdravé vlasy. Doprajte im preto starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Zaobstarajte si pomocníkov nielen na leto, ktorí sa postarajú o to, aby boli vaše vlasy v kondícii po horskej túre, ale aj kúpaní u jazera. V lete sa nebojte pridať kondicionér a siahnite tiež po dobrom sušiči vlasov, ktorý vlasy nevysuší a nebude ich zbytočne vystavovať vysokým teplotám.

Sušič vlasov, ktorý sa stará

Nie všetky sušiče vlasov sú rovnaké. ETA tento rok v lete predstavila novinku ETA Fenité Exclusive, ktorý má inteligentné riadenie teploty a je vybavený špeciálnou nanotechnológiou pre zvlhčovanie vlasov. Vďaka tomu vlahu uzamkne vo vnútri vlasov a zaistí jeho výživu aj vo chvíľach, kedy je váš účes vystavený priamemu slnku alebo slanej morskej vode. Na ochranu vlasov používa hneď niekoľko technológií, medzi nimi napr. striedanie studeného a teplého vzduchu, čím predchádza poškodeniu povrchu vlasov.

Vychytávky nielen na dovolenku

ETA v rade Fenité prináša tiež niekoľko vychytávok, ktoré sa budú hodiť nielen na letnú dovolenku. Medzi nimi je teplovzdušná kefa Fenité, ktorá sa používa na mierne vlhké vlasy. Vďaka prúdeniu horúceho vzduchu vlasy vysuší a dodáva im extra veľký objem. Zároveň vlasy tiež ionizuje, takže sa vám nebudú krepatieť a elektrizovať.

Novinkou je tiež žehliaca kefa na vlasy Fenité, ktorá je praktickým pomocníkom. Vlasy upraví, ionizuje a stará sa o nich. Pre tých, ktorí dávajú prednosť klasickému žehleniu vlasov sú tu potom dve nové žehličky – infrared Fenité a cestovná bezkáblová žehlička Fenité.

Krásne rovné vlasy a zdravé vlasy zaistí nová infrared technológia žehličky Fenité, ktorá preniká priamo do vlasov a uzamyká v nich vlhkosť, aby zostali hydratované a chránené pred poškodením.

Až vyrazíte na cesty, určite si pribaľte bezkáblovú cestovnú žehličku Fenité s odpruženým keramickým povrchom. Vďaka akumulátoru je nabitá za dve hodiny a vydrží žehliť až 45 minút. Krásne sa zmestí aj do kabelky.

Otestované letom

Nové modely rady Eta Fenité Exclusive práve teraz testuje Česká Miss Nikola Uhlířová, bloggerka Petra Vančurová (petralovelyhair) alebo modelky Kristýna Svobodová a Jana Okáčová. Horúce leto totiž dáva vlasom poriadne zabrať, takže uvítali chytrých pomocníkov, ktorí sa o vlasy starajú šetrne a pomocou najnovších technológií.  

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995