Produkt roku 2022

ETA patrí opäť medzi najobľúbenejšie produkty v slovenských domácnostiach

Cieľom súťaže Produkt Roku je každoročne vybrať najobľúbenejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov na Slovensku. Hodnotenie za rok 2022 bolo zostavené podľa počtu používateľov, ktorí o produkt prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov v internetových obchodoch a celkového hodnotenia používateľov.

Pri hodnotení bola braná do úvahy skutočnosť, že niektoré produkty sa predávajú v rôznych variantách odlišujúcich sa len v niektorých atribútoch (napr. farebné prevedenie, rozmer, objem, atď.). Produkty, ktoré sa predávajú v niekoľkých variantách, sú do rebríčka zahrnuté vždy ako jeden výrobok.

Zdroj: https://www.produktroku.sk/info
 

Značka ETA v súťaži Produkt roku opäť zabodovala a zvíťazila hneď v troch kategóriách:

Produktom roku 2022 v kategórii domáce pekárne sa stala opäť obľúbená pekáreň ETA Delicca II s 12 prednastavenými programami, ktorá okrem voňavého domáceho chleba alebo buchiet pripraví aj marmeládu a domáci jogurt. ETA Delicca II je prebornicou v pečení domáceho chleba, a to aj v celozrnných či bezlepkových variantoch.

Multifunkčný sendvičovač ETA Sorento Plus so 6 druhmi výmenných nepriľnavých dosiek na prípravu toastov, vaflí, panini, grilovaných pokrmov, ale aj lievancov a detských koláčikov obsadil prvé miesto v tejto kategórii. Radí sa tak k najobľúbenejším sendvičovačom na slovenskom trhu.

S najobľúbenejšou kuchynskou váhou ETA Dori si navážite suroviny v gramoch a librách s rozlíšením až na 1 gram. S programom merania mlieka a vody môžete vážiť s vysokou presnosťou tiež v mililitroch a unciach. Aktuálna váha surovín sa zobrazuje na veľkom digitálnom LCD displeji s bielym podsvietením. Je hygienická a ľahko umývateľná. Jej maximálna kapacita je 5 kg.

Výsledky súťaže vo všetkých kategóriách nájdete na https://www.produktroku.sk/

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995