Starostlivosť o pleť s ETA Fenité

Predstavujeme vám špičku v domácej starostlivosti o pleť! Už ste počuli o galvanickej žehličke, masážnom prístroji na očné okolie, UV špachtli alebo masážnom valčeku na pleť?

Galvanická žehlička

 Galvanická žehlička dokáže pleť vyhladiť, zvýšiť jej elasticitu, prebudiť tvorbu kolagénu v pokožke, redukovať vrásky a uvoľniť kožné póry. Galvanický prúd funguje na princípe uzavretého obvodu pri kontakte s vašou pleťou. Kladné ióny napomáhajú hĺbkovému čisteniu, záporné ióny ako booster pre vstrebávanie krémov a prípravkov.

Ku každej galvanickej žehličke dostanete navyše luxusné sérum Byotea TIME FORMULA s kyselinou hyalurónovou v hodnote 38 € ako DARČEK.

Ultrazvuková špachtľa

UV špachtľu určite poznáte z kozmetických salónov. Hĺbkovo čistí pleť, zjemňuje pokožku a pomáha predchádzať akné a čiernym bodkám. Stimuluje tvorbu kolagénových vláken a vyhladzuje jemné vrásky.

Masážny prístroj na očné okolie

Masážny prístroj na očné okolie ošetruje pleť technológiou červeného svetla, ktoré napomáha tvorbe kolagénu. Urobte si z masáže očného okolia dennú rutinu. Pravidelným používaním zmiernite známky starnutia a únavy okolo očí.

Masážny valček na pleť

Masážny valček na pleť môžete použiť na tvár, dekolt aj telo, stimuluje lymfatický systém, uvoľňuje kožné póry a pomáha pleti vstrebať krémy alebo pleťové séra. Jeho používanie nie je len efektívne, ale predovšetkým veľmi príjemné.

Kozmetické zrkadlo

Na správne líčenie je dôležité aj správne svetlo, preto si môžete na kozmetickom zrkadle ETA Fenité nastaviť hneď niekoľko intenzít a farieb osvetlenia. Elegantné prevedenie sa navyše bude vynímať v každej kúpeľni aj na toaletnom stolčeku.

Pre správnu starostlivosť o pleť sú potrebné každodenné rituály. Ak ste niekedy stretli niekoho, kto mal žiarivú pleť aj vo vyššom veku, rozhodne to nie je preto, že by sa s ňou narodil. Každodenná starostlivosť a pár šikovných pomocníkov ale dokážu s pleťou urobiť hotové zázraky. Viac tipov sa dozviete v našom článku Nenechajte pleť zostarnúť, poznáme triky, ktoré vám pomôžu.