Vstavané spotrebiče

Rekonštrukcia bytu alebo stavba nového domu je náročný a vyčerpávajúci proces. Keď už sa ale dostanete k plánovaniu kuchyne a výberu spotrebičov, ste už takmer v cieľovej rovinke. Naplánovať si vysnívanú kuchyňu je síce starosť, ale príjemná. A aby sa z príjemnej starosti stala radosť, pripravili sme kolekcie vstavaných spotrebičov, ktoré do vašej novej kuchyne skvele zapadnú a navyše sú vybavené funkciami, ktoré vám uľahčia varenie aj upratovanie.

Vstavané rúry

Vstavané rúry ETA s bielym LED displejom vyniknú v každej modernej kuchyni, v ponuke sú v nerezovom alebo čiernom sklenenom prevedení. Vďaka kombinácii elektronického a mechanického ovládania je práca s nimi ľahká a intuitívna. Navyše sú vybavené radom nových funkcií a vychytávok, vďaka ktorým vás bude varenie a pečenie baviť ešte viac.

 • Funkcia priparovania – napomáha k zachovaniu vitamínov, farby aj šťavnatosti jedla. Pri pečení domáceho pečiva vďaka nej docielite chrumkavejšie a rovnomernejšie prepečené kôrky.
 • Teplotná sonda – náš najlepší model sme vybavili teplotnou sondou. Tá meria teplotu vo vnútri mäsa a pomôže vám tak docieliť dokonalý výsledok.
 • Rozmrazovanie – program rozmrazovania funguje na princípe cirkulácie vzduchu pri izbovej teplote. Rozmrazovanie je tak rýchlejšie, šetrnejšie a bez teplotných šokov.
 • Prednastavené recepty – lasagne, pečené kura, chrumkavú rybu, zemiaky, omeletu či jablkový koláč. Stačí si zvoliť jeden z prednastavených programov a rúra si sama nastaví teplotu aj čas prípravy, čím vám maximálne uľahčí prípravu pokrmu.
 • Gril & Pizza – pripraví perfektnú pizzu ako z pizzerie, dokonalú focacciu aj skvelé grilované.
 • ACTIVAPORE – parné čistenie ACTIVAPORE uľahčí odstraňovanie všetkých nečistôt a mastnoty. Rúru tak vyčistíte bez zbytočnej námahy aj chémie. 
 • Pyrolitické čistenie – pri pyrolitickom čistení dosahuje rúra extrémne vysoké teploty až 500 °C. Vďaka tomu sa v rúre „vypália” všetky nečistoty a mastnoty. Stačí rúru očistiť od hrubých nečistôt, zapnúť program a počkať, až sa rúra vyčistí. Akonáhle program skončí, zotriete smietka popola z dna rúry a máte hotovo. Objavte všetky naše rúry s pyrolitickým čistením
 • SOFT CLOSE – vďaka tejto funkcii sa dvierka rúry dovierajú jemne, bez pridržiavania či búchania.

Chcete sa o nových vychytávkach dozvedieť viac? Prečítajte si náš článok na blogu > > 

Varné dosky 

Dokonalým parťákom pre vstavané rúry sú varné dosky ETA. Na svoje si novo prídu ako milovníci klasickej sklokeramiky, tak aj tí, ktorí podľahli kúzlu indukčných dosiek. Všetky môžete ovládať iba dotykom, majú niekoľko úrovní ohrevu, časovač, indikátory zvyškového tepla a ďalšie vychytané funkcie.

 • Power-management – slúži k riadeniu celkového výkonu dosky a stará sa o vašu bezpečnosť, aj keď varíte naplno. Doska sa automaticky prispôsobí potrebám jednotlivých zón podľa nastaveného maximálneho príkonu. Zaistíte tak bezpečnú prevádzku podľa možností vášho elektrického rozvodu.
 • Flexibilná zónaindukčná doska ETA5792 má 4 varné zóny. V prípade potreby vám však umožní skombinovať 2 varné zóny do 1 a vytvoriť tak flexibilnú zónu, na ktorú sa krásne zmestí aj väčší pekáč.
 • Duálna zóna – na sklokeramickej doske nájdete celkom 4 varné zóny. Jednu z nich si môžete prispôsobiť podľa svojho a využívať ju ako malú alebo veľkú platňu.
 • Booster – funkcia pre naozaj rýchle varenie. Za sekundu dokáže zvýšiť výkon na vybranej zóne na maximum a po piatich minútach výkon opäť zníži.

Mikrovlnná rúra

Aby bola vaša kuchyňa kompletná, môžete ju doplniť elegantnou mikrovlnnou rúrou v sklenenom prevedení čiernej farby. Je vybavená elegantným bielym LED displejom a ponúka 8 automatických programov a 5 stupňov výkonu. Pri príprave pokrmov oceníte funkciu rozmrazovania alebo grilovania. Ovládanie je ľahké a intuitívne vďaka českým popisom na ovládacom paneli.

Vstavané chladničky

Vstavané chladničky predstavujú ideálnu voľbu do modernej kuchyne, pretože nenarušia dizajn a jednotný vzhľad kuchyne. Navyše ponúkajú technológie, ktoré zaistia bezpečie a kvalitu potravín. Disponujú tiež inovatívnou technológiou, ktorá pomôže udržať potraviny v plne zmrazenom stave aj niekoľko hodín po výpadku prúdu.

Vstavané umývačky riadu

Nenarušia celistvosť a dizajn kuchyne, sú nenáročné na priestor a ich prevádzka je tichšia. Vstavané umývačky riadu do moderných kuchýň jednoducho patria.