Skleničky na espresso ETA 5180 91000, 80 ml, 2ks

Kód produktu: ETA518091000
Novinka
Elegantné dvojstenné poháre z borosilikátového skla s uškom pre ešte intenzívnejší pôžitok z kávy, 80 ml

Popis:

Láska na prvý dúšok


Povýšte svoj kávový rituál o úroveň vyššie s dvojstennými pohármi na espresso. Šálky sú vyrobené z dvojitého skla, ktoré okrem lákavého dizajnu znižujú aj riziko popálenia.

Vďaka dvojstennému borosilikátovému sklu sú poháre ľahké, no napriek tomu veľmi odolné. Bez obáv ich tak môžete zveriť svojej umývačke riadu. Pohár na espresso má aj praktické uško pre ešte príjemnejšiu manipuláciu.

Veľkosť šálky je tak akurát stvorená pre dokonalé espresso. S objemom 80 ml si zo šálky môžete vychutnať espresso samotné, s mliekom alebo aj dvojité.

Užívate si svoju kávu radšej v pokoji a pohode? Dvojstenné poháre udržia správnu teplotu kávy oveľa dlhšie a vy si tak môžete vychutnať lahodné espresso aj po niekoľkých minútach. Na dosiahnutie ideálnej teploty nechajte poháre pred použitím chvíľu nahriať na kávovare. Týmito krokmi môžete teplotu výsledného nápoja zvýšiť aj o niekoľko stupňov, a to už sa vyplatí.


Vo dvojici chutí lepšie


V balení nájdete set dvoch pohárov o objeme 80 ml, aby ste si svoju kávu mohli vychutnať aj so svojou drahou polovičkou. Pokiaľ by ste zatúžili po väčšej sade, môžete si jednoducho dokúpiť ďalšie páry, alebo poháre na espresso doplniť aj väčšími pohármi na cappuccino či lungo. Stačí si vybrať z našej ponuky.

Technické parametre:

  • Počet ks v balení 2 ks
  • Typ pre espresso, kávovar

K stiahnutiu