PRÉMIOVÝ SERVIS ETA

PRÉMIOVÝ SERVIS ETA

Balíček prémiových služieb je určený pre všetkých majiteľov veľkých spotrebičov značky ETA (práčky, sušičky bielizne, umývačky riaduchladničky a mrazničky). Vďaka prémiovému servisu sa môžete na svoj spotrebič 100 % spoľahnúť a starosti nechať na nás. Prémiový servis zahŕňa tieto služby:

 

 

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 5 ROKOV

Na všetky chladničky a mrazničky ETA si môžete uplatniť predĺženú 5-ročnú záruku na kompresor. Zaregistrujte sa najneskôr do 30 dní od nákupu a využite možnosť predĺžiť si dvojročnú zákonnú záruku o ďalšie 3 roky. Počas doby 5 rokov sa teda môžete stopercentne spoľahnúť na váš spotrebič. Podmienky Predĺženej záruky a registračný formulár nájdete tu.

​​​

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 10 ROKOV

Na vybrané modely práčok ETA môžete uplatniť predĺženú 10-ročnú záruku na motor. Zaregistrujte sa najneskôr do 30 dní od nákupu a využite možnosť predĺžiť si dvojročnú zákonnú záruku. Podmienky Predĺženej záruky a registračný formulár najdete tu.

ZÁKAZNÍCKA LINKA 7 DNÍ V TÝŽDNI

Telefónna linka pre zákazníkov určená pre technickú podporu a pomoc s registráciou predĺženej záruky. Volajte ktorýkoľvek pracovný deň od 8:00 do 18:00 na telefónne číslo +421 220 251 101.

ZRÝCHLENÝ SERVIS

Využite nadštandardne rýchly servisný zásah v prípade, že sa váš spotrebič pokazí. Maximálne do 2 pracovných dní od nahlásenia reklamácie vám zaistíme opravu u Vás doma. Podmienky zrýchleného servisu nájdete tu.