Kefka na tvár ETA Fenité 2352 90010 modrá

Kód produktu: ETA235290010
Sonická kefka na tvár ETA Fenité so 4 režimami čistenia vám pomôže pleť vyčistiť do hĺbky.

Popis:

Nájdite obľúbeného partnera na čistenie pleti

Dbáte o svoju pleť, ale neviete, ako ju do hĺbky vyčistiť od rôznych nečistôt? Trápia vás čierne bodky a neviete, ako ich účinne redukovať? Sonická čistiaca kefka na tvár ETA235290010 Fenité elegantného designu a praktického tvaru v modrej farbe vás nenechá v štichu.

Čistí, masíruje, prekrvuje a vyhladzuje

Nielen, že sa efektívne postará o čistenie pleti do hĺbky, zbaví vás odumretých kožných buniek a pomôže vám tiež odstrániť zbytky make-upu. Vďaka tejto kefke bude vaša pleť jasnejšia, pružnejšia, hladšia a zjednotená.

Používajte ju pravidelne a kdekoľvek

Pravidelným používaním docielite mladistvejšieho vzhľadu pleti a vďaka masáži jemnými štetinkami tiež lepšieho prekrvenia pokožky. Potešujúce sú tiež 4 režimy čistenia, ktoré poskytujú 4 intenzity čistenia.

Kefka na tvár v hygienicky silikónovom prevedením bude vašim verným služobníkom. Sonická technológia zaistí hĺbkové čistenie a vyhladenie pleti. Vodeodolné prevedenie so stupňom krytia IPX5 umožňuje aj používanie kefky v sprche.

Vyberte si barvu

U tohoto modelu sonického kartáčku na obličej můžete zvolit mezi dvěma barvami, a to mezi růžovou nebo modrou.

Ľahká údržba

Sonickú kefku stačí len umyť pod tečúcou vodou, nemusíte sa tak trápiť so zložitou údržbou. Pri bežnom používaní je doba prevádzky až 3 mesiace. Vďaka praktickému pútku si túto sonickú čistiacu kefku na pleť môžete kamkoľvek zavesiť.

Zbaľte si ju so sebou na cesty

Ku kefke na tvár obdržíte tiež praktické cestovné púzdro, takže si ju môžete ľahko zbaliť na cesty aj do kabelky. Ďalej obdržíte USB napájací kábel, ktorý zaistí veľmi rýchle nabíjanie. Do dvoch hodín je kefka pripravená k opätovnému použitiu.

K stiahnutiu