Sušička ovocia ETA Fresa 6301 90000 biela

Kód produktu: ETA630190000
Sušička potravín s nastaviteľnou teplotou v rozsahu 35 -70°C, s časovačom, s príkonom 250 W, 8 sušíacich sít nad sebou a BPA FREE plasty.

Popis:

Uchovajte si potraviny na dlhšiu dobu

Máte problém plnej mrazničky a radi by ste si uchovali letné ovocie plné vitamínov alebo huby na dlhšiu dobu? Potom vyskúšajte sušičku ETA Fresa 630190000, ktorá je vhodným pomocníkom na domáce sušenie ovocia, zeleniny, húb, mäsa, rýb alebo byliniek.

Všetky plasty, ktoré na sušičke ETA Freya nájdete, sú BPA FREE. Môžete si tak byť istí, že je vaše jedlo spracovávané bezpečne a v súlade so zdravím.

Usuší množstvo ovocia naraz

K dokonalému usušeniu potravín slúži 8 sušiacich sít nad sebou, pričom jedno sito je na bylinky. Sušiace sitá z číreho materiálu vám umožňujú kontrolu procesu sušenia. Rozmery sita sú 30,6 x 24,6 cm. Podľa množstva potravín na sušenie máte možnosť voľby počtu sušiacich sít

Voľba odloženého štartu sušenia

Teplotu sušenia si môžete navoliť v rozmedzí 35 -70°C. Na tejto sušičke môžete využiť aj časovač, ktorý je možné nastaviť v rozmedzí 2 – 48 hod. s krokom po 1 hodine. O vypršaní časového limitu, ktorý ste si nastavili, vás bude sušička ETA Fresa informovať pomocou zvukovej signalizácie. Bez obáv môžete nechať sušičku zapnutú cez noc, pretože sušička Fresa je vybavená ochranou proti prehriatiu.

Jednoduché ovládanie

Spínačom ON / OFF uvediete prístroj do prevádzky. ETA Fresa je vybavená prehľadným LED displejom. Dĺžka napájacieho kábla je 1 m. Samozrejmosťou tejto sušičky je aj tichý chod.

Technické parametre:

  • Regulácia teploty Áno
  • Počet sušiacich plátov 8
  • Otáčajúce sa sušiace pláty Nie
  • Príkon sušičky ovocia 250 W
  • Timer/Časovač Áno

K stiahnutiu