Mlýnek na pepř a sůl ETA Molino 0928 90000

Kód produktu: ETA092890000
Novinka
Elektrický mlynček na soľ a korenie s keramickým mlecím mechanizmom a nastaviteľnou hrubosťou mletia.

Popis:

Elegantný mlynčeky na soľ a korenie ETA Molino svojim bielym dizajnom zapadnú do každej modernej kuchyne. Doplňte svoju tabuľu o praktického pomocníka, vďaka ktorému bude vaše jedlo ešte o štipku lepšie.

K ideálnemu dochutenie jedla vám postačí len jedno tlačidlo, ktoré vďaka elektrickému pohonu spustí mletia. Použitie mlynčekov je tak praktické a jednoduché. Hrubosť mletia môžete ľahko regulovať, mlynček je tak ideálny ako pre dochucovanie omáčok a jedál na platni, tak aj pre následné prisolenia polievky priamo na tanieri. Otočením v smere hodinových ručičiek nastavíte jemnejšie mletie, proti smeru bude mletia hrubší.

Keramické mlecie kamene zaistí rovnomerné a rýchle pomletia, navyše majú dlhú životnosť a mlynčeky tak s vami budú naozaj dlho. Povrch mlynčekov ETA Molino je z kvalitného plastu, odolá tak drobným škrabancom a ťukancům.

Osvetlenie pod mlynčekom vám posvieti na všetky vaše dobroty a vy tak máte lepší prehľad o namletej dávke korenia.
Ak vám soľ či korenie dôjdu, nezúfajte. Doplnenie korenia je rovnako jednoduché, ako jeho použitia. Stačí zložiť kryt a zásobník doplniť pokojne až po okraj. Mlynčeky na prevádzku potrebujú 6 batérií typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Technické parametre:

  • Typ mechanický elektrický
  • Materiál mlynčeka plast

K stiahnutiu