Zubní kartáček ETA Sonetic 070790020

Kód produktu: ETA070790020
Novinka
Dizajnová sonická zubná kefka s inovatívnou technológiou MOVE+, extrémne dlhou výdržou a 3 režimami čistenia.

Popis:

Základom každého žiarivého úsmevu je zdravý chrup. So starostlivosťou o vaše zuby vám radi pomôžu profesionálny pomocníci. Nechajte čistenie na sonickú kefku ETA Sonetic, ktorá je vďaka vibračnej technológii MOVE+ vysoko efektívna a nežná ružová farba navyše krásne zapadne do vašej kúpeľne.

Kefky ETA Sonetic sú účinnými pomocníkmi v prevencii proti zubnému kazu a kameňu, krvácaniu ďasien, zápachu z úst a paradontóze. Rovnako tak sú vhodné pre starostlivosť o citlivé zuby a vďaka trom režimom čistenia sa jednoducho prispôsobia vašim potrebám. Intenzívny režim zaistí efektívne čistenie zubov a ďasien, šetrný režim poskytne poznateľne jemnejšiu starostlivosť a masáž ďasien sa postará o ich lepšie prekrvenie.

Dôkladná starostlivosť každý deň

Sonická zubná kefka ETA Sonetic s kvalitnými DuPont štetinami poskytne vašim zubom dôkladnú a zároveň šetrnú starostlivosť. Vďaka sonickej technológii MOVE+ s rýchlosťou až 31 000 pohybov za minútu kefka odstráni zubný povlak a je vhodná aj pre citlivé zuby. Inteligentná technológia microBUBBLES čistí medzizubné priestory lepšie a účinnejšie než bežné manuálne zubné kefky.

Ak trpíte na citlivé zuby a ľadové nápoje sú vašou nočnou morou, nezúfajte. Kefka ETA Sonetic je vhodná aj pre osoby s citlivými zubami a ďasnami náchylnými na krvácanie. Šetrnou masážou pomáha ďasná lepšie prekrviť a udržuje ich zdravé. Chytrý 2 minútový časovač vám navyše pomôže s rovnomerným čistením jednotlivých častí úst, kedy vás každých 30 sekúnd upozorní na prechod k ďalšej časti. 

Jednoduchá manipulácia a obsluha

Sonická kefka ETA Sonetic je vodeodolná a pred vodou ju chráni dokonca stupeň IPX 7. Manipulácia s ňou je tak bezpečná a jednoduchá. Vďaka 3,7V Li-ion akumulátoru má kefka extrémne dlhú výdrž a s indukčnou technológiou nabíjania sa nemusíte takmer o nič starať. Prevádzka a nabíjanie je sprevádzané svetelnou signalizáciou.

V balení nájdete dve hlavice, ktorých nasadenie a následná výmena je veľmi jednoduchá. Pokiaľ by vám tvrdosť kefky nevyhovovala, môžete si jednoducho dokúpiť náhradné hlavice :

 • Náhradné hlavice FlexiClean (ETA070790100) - Kefka so stredne tvrdými vláknami, guľatejším tvarom a väčšie hlavicou je vhodný skôr pre stály chrup s väčšími medzizubnými priestormi, z ktorých dôkladne odstráni všetky nečistoty
 • Náhradné hlavice WhiteClean (ETA070790400) - Kefka so stredne tvrdými vláknami umožňuje všestranné vyčistenie Vášho chrupu, vybieli Vaše zuby bez poškodenia ďasien, zrezanie vlákien umožní kopírovanie tvaru zubov a odstránenie nečistôt z medzizubných priestorov
 • Náhradná hlavica RegularClean (ETA070790200) - Kefka s mäkkými vláknami je skvelý doplnok k čisteniu zubov s fixným aparátom, pre mliečny chrup a tiež pre bežné čistenie zubného plaku. Nie je vhodný k masáži ďasien
 • Náhradná hlavica SoftClean (ETA070790300) - Kefka s mäkkými vláknami, zrezaný podľa tvaru zubov vyčistí jemne zubný plak aj z medzizubného priestoru, je vhodný pre stály chrup a citlivé ďasná. Vhodný aj pre odhalené krčky a v prípade paradontidy.

Predĺžená záruka

Značka ETA svojim produktom verí. Na zubnú kefku ETA Sonetic tak poskytuje predĺženú záruku na 3 roky, ktorú získate zadarmo po registrácii TU.

Technické parametre:

 • Počet oscilačných pohybov za minútu 31000
 • Úložný priestor Nie
 • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
 • Ústna sprcha Nie
 • Časovač Áno
 • SMART Nie
 • Typ sonická
 • Cestovné puzdro Nie
 • Bielenie Nie
 • Tlakový senzor Nie

K stiahnutiu