Ponorný mixér ETA Tasso 3056 90000 biely

Kód produktu: ETA305690000
Výkonný jednosmerný DC motor s príkonom 600 W, nerezová noha, TURBO tlačidlo, šľahacia metla, sekáčik 500 ml, nádoba 700 ml.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Spoľahlivý pomocník do každej kuchyne

V žiadnej kuchyni by nemal chýbať ponorný mixér ETA Tasso 3056 90000. Prečo? Nielen že vám skráti čas, pretože všetko efektívne rozmixuje a ušľahá, ale tiež vďaka extra výkonnému jednosmernému motoru s príkonom 600 W. Vďaka elegantnému a ergonomickému prevedeniu s nerezovými prvkami sa vám bude veľmi dobre držať v ruke a prepínanie jeho rýchlostí bude pre vás jednpduché a rýchle. Naviac vďaka svojej elegancii sa prístroj stane aj skvelým doplnkom v každom kuchynskom interiéry.

Jednoduché ovládanie a údržba

Uchytenie príslušenstva na prístroj je veľmi rýchle a jednoduché a zvládne ho aj skutočný „laik“. Vďaka technológii „Fast lock“ sa príslušenstvo do mixéra ľahko zacvakne a uzamkne. Zmenu rýchlosti a regulácie otáčok si môžete plynule regulovať podľa svojich potrieb. A pre skutočne poriadne rozmixovanie slúži tlačidlo TURBO, ktoré zmaximalizuje otáčky. Bude vám dobre slúžiť napr. pri mixovaní hladkých výživ pre bábätká alebo na prípravu lahodného pyré či omáčok, ktoré musia byť hladké a bez hrudiek.

Každý prístroj musí obsahovať aj prvky pre jeho bezpečnú manipuláciu. Preto vám ponorný mixér ETA Tasso 3056 90000 dá vždy vedieť, že je spustený, pomocou svetelnej signalizácie. Aby nádoba sekáčika dobre držala na pracovnej doske, obsahuje pogumované nožičky, ktoré zaistia jeho perfektnú stabilitu.

Bohaté príslušenstvo, ktoré si so všetkým poradí

K prístroju dostanete odnímateľný nerezový tyčový mixér a šľahací nástavec, ktorý obsahuje prevodovku pre zaistenie optimálnych otáčok. To využijete pri šľahaní napríklad snehu, ktorý musíte vyšľahať skutočne starostlivo. Sekáčik, ktorý patrí do výbavy mixéra obsahuje ostrý, srpovitý nerezový nôž, ktorý si poradí aj s tými najtvrdšími surovinami. Nakoniec k mixéru dostanete aj pracovnú nádobu s vekom o objeme 700 ml.

Technické parametre:

  • Počet rýchlostí 6
  • Pulzný spínač Áno
  • Plynulá regulácia Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo mixovacia nádoba
  • Funkcie, príslušenstvo šľahanie
  • Funkcie, príslušenstvo sekací nadstavec (chopper)
  • Príkon ponorného mixéra 600 W

K stiahnutiu

Vida