Analytická osobná váha ETA Vital Body 6780 90000 so Smart aplikáciou

Kód produktu: ETA678090000
Analytická osobná váha ETA VITAL BODY so Smart aplikáciou ETA VITAL, ktorá sleduje, zaznamenáva a vyhodnocuje telesnú charakteristiku až pre 10 osôb.

Akcia - predĺžená záruka

Odporúčaná maloobchodná cena
49.99

Popis:

Majte svoje telo pod kontrolou

ETA Vital Body je veľmi múdra váha, ktorá je skvelý parťák pre aktívny a zdravý životný štýl. V kombinácii s unikátnou smart aplikáciou ETA VITAL pomáha sledovať, pravidelne zaznamenávať a vyhodnocovať vývoj základných telesných charakteristík.  

Aplikácie ETA VITAL

Meria metabolický vek, viscerálny tuk, telesný tuk, vodu v tele, svalovinu, kosti, kalorický príjem a index BMI. Zobrazuje rozdiel medzi aktuálnou a poslednou zváženú hodnotou . Nastaviť si môžete vlastné ciele, ktorých by ste chceli dosiahnuť a sledovať v čase ich vývoj a plnenie. Funkcia športový režim vám pravidelne pripomenie vaše športové aktivity, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky. Aplikácia má pamäť až pre 10 osôb , u ktorých si nadefinujete pohlavie, vek, výšku, meno, požadovanú cieľovú váhu a možno nastaviť aj vlastnú fotografiu.

Zmeria vás od hlavy až k päte

Telesný tuk a voda v tele Percentuálny pomer telesného tuku a vody v tele načrtne váš zdravotný stav. Platí, že čím viac vody v tele máte, tým väčší je aj pomer svalovej hmoty, a zároveň znížený pomer tuku. Ak sa úroveň vody v tele začne znižovať, zníži sa vám aj svalová hmota a zvýši sa tuk. Sledovanie hodnoty vody v tele navyše môže upozorniť na vznikajúce zdravotné problémy a pomôcť tak ich včasnému riešeniu. BMI Tento index stanovuje vzájomný pomer medzi telesnou hmotnosťou a výškou jedinca. Možno pomocou neho zistiť, či človek trpí podváhou, nadváhou či obezitou alebo či je jeho telesný stav v norme. Kalorický príjem  Predstavuje minimálne množstvo energetického príjmu potrebného pre zachovanie základných životných funkcií. Dáta ukazujú minimálnu dennú spotrebu energie, ktorú pri vašej hmotnosti, výške, veku a pohlaví vydáte. Metabolický vek  Aplikácia porovnáva namerané hodnoty s zmeranou hodnotou bežnej populácie. Popisuje celkovú kondíciu a aktivitu metabolizmu a je vhodným doplnkovým ukazovateľom stavu vašej kondície. V porovnaní s vaším kalendárnym vekom zistíte, či ste v správnej kondícii alebo by ste mali prehodnotiť životosprávu. Viscerálny tuk  Tuk, ktorého funkciou je chrániť naše orgány. Nie je ale tak ľahko rozpoznateľný ako tuk podkožný a preto je potrebné ho poznať a postrážiť jeho optimálne množstvo. Nadmerné množstvo totiž môže viesť k vážnym ochoreniam.

Šikovné funkcie

Unikátna smart aplikácia ETA VITAL je kompatibilná s Android 4.4. a novšími verziami, iPhone4S a iOS 8.0 a taktiež aj pre novšie verzie softvéru. Energeticky úsporná Bluetooth bezdrôtová technológia umožňuje prenos nameraných dát do vášho chytrého zariadenia s aplikáciou ETA VITAL, ktorú si jednoducho a bezplatne stiahnete na uvedenom odkaze. Váha sa automaticky vypne, zapne aj vynuluje. Vo váhe je zabudovaný indikátor preťaženia a slabej batérie. Môže sa navyše chváliť svojou vysokou kapacitou váženia a to až 180 kg s rozlíšením 0,1 kg.

Jednoduché ovládanie

Na váhu sa stačí len postaviť, automaticky sa zapne a odváži vás. Má sklenenú vážiacu plochu s hrúbkou 6 mm, ktorá je hygienická a jednoduchá na údržbu. Váha funguje za prevádzky 3 ks batérií AAA, ktoré sú súčasťou balenia. Váha vám zanalyzuje 5 parametrov a to výšku, váhu, vek, pohlavie a biologický odpor.

ETA na tento produkt navyše poskytuje predĺženú záruku 3 roky na celý produkt. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Presnosť váženia 100 g
  • Ukazovateľ digitálny
  • Typ batérie AAA
  • Nosnosť 180 kg
  • Počet pamäťových miest 10
  • Meranie a analýza hmotnosti
  • Indikácia vybitých batérií Áno
  • Batéria súčasťou balenia Áno
  • Počet batérií 3
  • SMART Áno

K stiahnutiu