Stolný mixér ETA Vital Blend 1100 90010 čierny/biely

Kód produktu: ETA110090010
Multifunkčný stolový mixér s príkonom 1500 W mixuje, seká, drtí, mieša - ideálny pre nápoje, smoothie, omáčky, polievky, pomazánky, výživy a zmrzliny.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Multifunkčný stolový mixér Vital Blend

Multifunkčný stolový mixér Vital Blend majúci 2 litrový extra objem nádoby a príkon 1500 W, bude nepostrádateľnou súčasťou vašej domácnosti. Vital Blend mixuje, seká, drtí a mieša (ideálny na nápoje). Bude vám teda skvelým pomocníkom pre koktaily, smoothie, omáčky, polievky, pomazánky, zmrzliny a výživy.

Dokáže viac, než si myslíte

Tento šikovný pomocník nie je obyčajný mixér, je vysokootáčkový a vďaka tomu rozseká a rozmixuje suroviny na veľmi jemnú konzistenciu. Ocenia ho hlavne milovníci RAW stravy, pretože práve pre tento druh stravy je ako stvorený. Veľké kúzla robí ako so studenými, tak aj s horúcimi potravinami, ale poradí si aj s ľadom a zmrzlinou.

Kvalita predovšetkým

Nádoba je vyrobená z vysoko odolného Tritanu, ktorý neabsorbuje vône, chuť ani farbu potravín (BPA free) a obsahuje BlendeX – unikátny nerezový šesťramenný nôž s titánovým povrchom a vrúbkovaným ostrím.

Viac než len mixér

Je vybavený odnímateľnou krytkou na plnenie tekutín bez nutnosti odnímania veka a vtláčadlom pre posun surovín do priestoru sekacieho noža. S mixérom ďalej obdržíte 2 športové nádoby z Tritanu (BPAC free) na nápoje s praktickou sponou na zavesenie o objeme 600 ml, 2 neoprénové termoobaly na nádoby na udržanie teploty nápojov a knihu zdRAWě hRAWě plnú skutočne vynikajúcich receptov na smoothie, polievky, pomazánky, nápoje, cestá, zmrzliny a mlieka.

Zjednodušte si život

Vďaka elektronickému ovládaniu so 6 prednastavenými programami pre jednoduchšiu a rýchlejšiu obsluhu a 9 rýchlosťami s časovačom na presné nastavenie doby mixovania pre optimálne rozsekanie surovín, si tento mixér zamilujete. Samozrejme prednastavené programy a rýchlosti nie sú to jediné, v čom mixér vyniká – má tiež postupnů reguláciu otáčok v rozsahu 15000–30000 otáčok za minútu pomocou tlačidiel +/- a funkciu PULSE.

Myslíme na vaše bezpečie a zdravie

Manipulácia s nádobou je jednoduchá, stačí ju odobrať nadvihnutím. Pre väčšiu bezpečnosť je ergonomická rukoväť pogumovaná proti kĺzaniu. Tým sa zamedzí prípadnému vykĺznutiu z ruky. Protisklzové nožičky zasa zaisťujú perfektnú stabilitu behom procesu mixovania. Ďalej tiež disponuje ochranou proti prehriatiu.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Technické parametre:

  • Objem hlavnej nádoby 2 l
  • Počet rýchlostí 9
  • Pulzný spínač Áno
  • Plynulá regulácia Áno
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie horúcich surovín
  • Funkcie, príslušenstvo mixovanie
  • Funkcie, príslušenstvo drvenie ľadu
  • Materiál nádoby tritan
  • Príkon mixéra 1500 W

K stiahnutiu