Náhradná kefka ETA Zubnička 1294 90700 biela

Kód produktu: ETA129490700
Čistenie detských zúbkov s radosťou a chuťou s kefkou ETA Zubnička. Detský dizajn, nálepky, rotačná hlava, praktický stojanček s pohárikom a presýpacími hodinami.

Popis:

Elektrická zubná kefka pre deti

Tiež bojujete so svojimi deťmi ohľadne dĺžky ich dentálnej hygieny alebo o vzhľade ich kefky? Alebo ste tiež zástancom elektrickej kefky ako tej najúčinnejšej metódy na odstránenie zubného povlaku a k masírovaniu ďasna? Potom je práve pre vaše deti určená elektrická zubná kefka ETA Zubnička 1294 90070, ktorá je nielen pekná a jej prevedenie je v detskom dizajne, ale vďaka tomuto praktickému baleniu pomôže vašim deťom s dodržovaním správnej zubnej hygieny. Naviac je ako správna elektrická kefkou tou najefektívnejšou metódou vboji s kazmi a zápálmi ďasna už od prvých zúbkov.

Správna starostlivosť o zuby už od mladosti

Zubná kefka a praktický stojan je v dizajne ružovo žltej víly Zubničky, takže pre deti a obzvlášť pre dievčatká je veľmi atraktívna. Elektrická kefka je dostatočne šetrná na to, aby sa deťom starala o rastúce zúbky, ale tiež pomáhala v prevencii proti zubnému kazu, zubnému kameňu alebo zápalu ďasna. Rotačná hlava kefky má frekvenciu 4500 kmitov za minútu, ktorá bezpečne vyčistí všetky detské zúbky od nečistôt a nánosov. Bezpečne sa dostane aj do medzizubného priestoru, takže zuby vašich detí dostávajú tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Chytrá kefka

Elektrická zubná kefka ETA 1294 90070 je na batérie, ktoré majú dlhú výdrž, nebudete ich tak musieť často meniť. Naviac prichádza s krásnym stojanom v podobe motýlika, ktorý skvele doplní dizajn víly. Dve náhradné kefky zaistia, že vám celá sada dlho vydrží bez nutnosti dokupovať ďalšie. Súčasťou balenia sú aj praktické presýpacie hodiny, ktoré pomáhajú udržať správny čas dentálnej hygieny, a tak deti naučiť správnym dentálnym návykom.

Popis:

Batériová detská zubná kefka

  • Atraktívny detský dizajn
  • Rotačná hlava kefky so 4500 kmitmi za minútu a uhlom otáčania 60°
  • Vodeodolné prevedenie kefky chráni pred poškodením vo vlhkom prostredí (kúpeľňa)
  • Zdobený stojan s pohárikom (presýpacie hodiny s motýlikom)
  • Lacné náhradné kefky
  • Napájanie 2x batérie typu AAA
  • Náhradná kefka číslo ETA1294 90500

Technické parametre:

  • Počet ks v balení 4 ks
  • Typ pre zubnú hygienu