Epilátor ETA Fenité 8347 90000 biely

Kód produktu: ETA834790000
IPL epilátor Fenité s 2 nadstavcami pre odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Výber z 5 stupňov výkonu pulzného svetla podľa typu vašej pokožky.

Popis:

IPL epilátor s príkonom 36 W je dlhodobým bezbolestným riešením na odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Funguje na princípe technológie intenzívneho pulzného svetla (IPL), vďaka čomu epilácia pomocou týchto svetelných výbojov deaktivuje korienky chĺpkov v rastovej fáze hlboko v pokožke – tieto chĺpky potom samé vypadnú a ich rast je potom dlhodobo obmedzený či priamo prerušený. Nakoľko je v jednom okamžiku v rastovej fáze iba cca 10-30 % všetkých chĺpkov, je nutné proces epilácie rozložiť v čase do niekoľkých aplikácií – k tomu vám poslúži praktický harmonogram uľahčujúci plánovanie a sledovanie priebehu celej kúry.

Epilátor Fenité je vhodný predovšetkým pre osoby so svetlými odtieňmi pleti a tmavými chĺpkami, pretože práve tie absorbujú najviac energie zo zábleskov. Naopak nie je účinný u osôb so svetlými blond, bielymi, hrdzavými či sivými chĺpkami, pretože tieto odtiene vplyvom nízkeho množstva tmavého farbiva neabsorbujú energiu nutnú k účinnej deaktivácii korienkov.

Malý a šikovný

Epilátor disponuje 5 stupňami výkonu podľa typu pokožky . Veľkosť aplikačného okienka je cca 4 cm2 . Používať ho môžete na všetky časti tela s výnimkou okolia očí, čela, krku a citlivých intímnych partií.

Dokonalá príprava

Získate dva nadstavce – jeden slúži na odstraňovanie chĺpkov a druhý na omladenie pokožky, kedy stimuluje novotvorbu kolagénu zaisťujúceho pevnosť a pružnosť pleti (aj pokožky obecne). Nastaviť si môžete manuálny či automatický režim aplikácie pulzného svetla. Nadstavce majú presné ukazovatele životnosti. Epilátor jednoducho ovládate spínačom ON / OFF a údržba vám zaberie iba minútku.

Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha

Nadstavec epilátora má veľmi dlhú životnosť až 300 000 pulzov, ktoré vystačia až na 10 rokov bežného používania. Čo sa týka nadstavca na omladenie pokožky, tam životnosť dosahuje až 100 000 pulzov. Po 5 minútach nečinnosti sa epilátor sám vypne, nemusíte teda premýšľať, či ste ho vypli či nie. Všetko môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji.

Bezpečné používanie

Epilátor Fenité je elegantný pomocník s bezpečnostným senzorom správneho kontaktu s pokožkou, ktorého cieľom je ochrana proti nechcenej aktivácii zábleskov mimo bezpečnú oblasť ošetrovanej zóny. Integrovaný UV filter (475 – 1200 mm) sa postará o ochranu vašej pokožky pred UV žiarením. Súčasťou balenia sú tiež ochranné okuliare s UV filtrom . Napájací kábel dlhý 175 cm umožňuje pohodlnú a bezpečnú manipuláciu.

Technické parametre:

  • Typ holiaceho strojčeka IPL
  • Zdroj energie sieťový 230V
  • Použitie a údržba neumývateľný
  • Typ epilátora IPL (intenzívne pulzné svetlo)
  • Životnosť žiarovky (počet zábleskov) 300 000 pulsů

K stiahnutiu

Vida