Epilátor ETA Fenité 8347 90000 IPL

Kód produktu: ETA834790000
Novinka
IPL epilátor Fenité s 2 nadstavcami pre odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Výber z 5 stupňov výkonu pulzného svetla podľa typu vašej pokožky.

Popis:

IPL epilátor s príkonom 36 W je dlhodobým bezbolestným riešením na odstránenie chĺpkov a omladenie pokožky. Funguje na princípe technológie intenzívneho pulzného svetla (IPL), vďaka čomu epilácia pomocou týchto svetelných výbojov deaktivuje korienky chĺpkov v rastovej fáze hlboko v pokožke – tieto chĺpky potom samé vypadnú a ich rast je potom dlhodobo obmedzený či priamo prerušený. Nakoľko je v jednom okamžiku v rastovej fáze iba cca 10-30 % všetkých chĺpkov, je nutné proces epilácie rozložiť v čase do niekoľkých aplikácií – k tomu vám poslúži praktický harmonogram uľahčujúci plánovanie a sledovanie priebehu celej kúry.

Epilátor Fenité je vhodný predovšetkým pre osoby so svetlými odtieňmi pleti a tmavými chĺpkami, pretože práve tie absorbujú najviac energie zo zábleskov. Naopak nie je účinný u osôb so svetlými blond, bielymi, hrdzavými či sivými chĺpkami, pretože tieto odtiene vplyvom nízkeho množstva tmavého farbiva neabsorbujú energiu nutnú k účinnej deaktivácii korienkov.

Malý a šikovný

Epilátor disponuje 5 stupňami výkonu podľa typu pokožky . Veľkosť aplikačného okienka je cca 4 cm2 . Používať ho môžete na všetky časti tela s výnimkou okolia očí, čela, krku a citlivých intímnych partií.

Dokonalá príprava

Získate 2 nadstavce. Jeden slúži na odstraňovanie chĺpkov a druhý na omladenie pokožky, kedy stimuluje novotvorbu kolagénu zaisťujúceho pevnosť a pružnosť pleti (aj pokožky obecne). Nastaviť si môžete manuálny či automatický režim aplikácie pulzného svetla. Nadstavce majú presné ukazovatele životnosti. Epilátor jednoducho ovládate spínačom ON / OFF a údržba vám zaberie iba minútku.

Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha

Nadstavec epilátora má veľmi dlhú životnosť až 300 000 pulzov , čo sa týka nadstavca na omladenie pokožky, tam životnosť dosahuje až 100 000 pulzov . Po 5 minútach nečinnosti sa epilátor sám vypne, nemusíte teda premýšľať, či ste ho vypli či nie. Všetko môžete sledovať na prehľadnom LCD displeji.

Bezpečné používanie

Epilátor Fenité je elegantný pomocník s bezpečnostným senzorom správneho kontaktu s pokožkou, ktorého cieľom je ochrana proti nechcenej aktivácii zábleskov mimo bezpečnú oblasť ošetrovanej zóny. Integrovaný UV filter (475 – 1200 mm) sa postará o ochranu vašej pokožky pred UV žiarením. Súčasťou balenia sú tiež ochranné okuliare s UV filtrom . Napájací kábel dlhý 175 cm umožňuje pohodlnú a bezpečnú manipuláciu.

Technické parametre:

  • Typ holiaceho strojčeka IPL
  • Zdroj energie sieťový 230V
  • Umývateľný neoumývateľný
  • Typ epilátora IPL (intenzívne pulzné svetlo)
  • Životnosť žiarovky (počet zábleskov) 300 000 pulsů

K stiahnutiu