Ryžovar ETA Granello 3139 90000 čierny

Kód produktu: ETA313990000
Ryžovar 2 v 1 s funkciou varenia v pare pre zdravý spôsob prípravy všetkých druhov ryže, strukovín, polievok a cereálií s max. objemom nádoby 1,8 l.

Popis:

Ryžovar sa radí ku kuchynským pomocníkom, po zaobstaraní ktorého ľutujete jediné – že ste si ho nezaobstarali skôr. Ryžovar ETA Granello si poradí s prípravou všetkých druhov ryže a strukovín, hravo a takmer bez práce s ním ale pripravíte aj polievky alebo obilné kaše. Príjemne vás prekvapí tiež funkciou parného varenia.

Ryža presne podľa vašich predstáv

Pripraviť ryžu tak, aby bola mäkká, ale zároveň nie rozvarená, je doslova umenie. S ryžovarom ETA Granello však vykúzlite sypkú ryžu ako prílohu, ale aj dokonale krémové risotto ako z talianskej reštaurácie.

Prevádzka ryžovaru je plne automatická a nevyžaduje vašu neustálu pozornosť. Sklenená pokrievka je opatrená otvorom pre výstup pary a nechýbajú ani nevyhnutné bezpečnostné opatrenia – ryžovar nie je možné zapnúť bez nádoby, rukoväte po stranách aj na pokrievke sú tepelne izolované a vhod príde tiež integrovaná ochrana proti vyvareniu vody.

Pripravte hostinu pre celú rodinu

Hliníková nádoba s nepriľnavým povrchom o maximálnom objeme 1,8 l pojme až 1,2 kg neuvarenej ryže. Po dovarení automaticky udržuje teplotu, a tak je jedlo vždy pripravené, aj keď sa niektorý zo stravníkov s príchodom k rodinnej večeri oneskoria.

Vďaka parnému košu, ktorý je súčasťou balenia, je možné ryžovar využiť tiež ako parný hrniec. Takto pripravené pokrmy si zachovajú oveľa viac živín, chuti aj farieb bez toho, aby ste zašpinili niekoľko ďalších kusov riadu. Funkcia varenia v pare vám však príde vhod aj pri naparovaní knedlí.

Ryžovar ETA Granello zvládne pripraviť tiež obilniny, strukoviny a polievky, je preto ideálnym spoločníkom pre zdravé a rýchle varenie bez zbytočnej námahy navyše. Jeho zostavenie je jednoduché, rovnako ako údržba. Pri uskladnení potom oceníte odnímateľný prívodný kábel. Vzhľadom k jeho univerzálnosti a praktičnosti je však oveľa pravdepodobnejšie, že ryžovar povýšite na stáleho obyvateľa vašej kuchynskej linky.

Súčasťou balenia je okrem nadstavca na ohrievanie a varenie potravín v pare aj odmerka o objeme 120 ml a ryžová lyžica.

Technické parametre:

  • Časovač/minútka nie
  • Displej bez displeja
  • Nastaviteľná teplota nie
  • Funkcia držanie teploty Áno
  • Funkcia hrnca ryžovar
  • Funkcia hrnca varenie v pare
  • Objem hrnca/panvice 1.8 l
  • Príkon hrnca/panvice 700 W

K stiahnutiu