Ventilátor stojanový ETA Naos 2607 90000 čierny

Kód produktu: ETA260790000
Elegantný stojanový ventilátor s 3 režimami prevádzky, 4 rýchlosťami prúdenia, časovačom a diaľkovým ovládaním

Popis:

Rozlúčte sa s ťažkým a horúcim vzduchom. Vďaka výkonnému ventilátoru ETA Naos budete mať vládu nad domácim ovzduším vo svojich rukách.

Svieži vánok doma, na chate alebo v kancelárii

Stojanový ventilátor ETA Naos vám bude robiť spoločnosť všade tam, kde si chcete dopriať pohodlie a príjemné osvieženie aj behom teplých dní.

S pestrými možnosťami nastavenia si ľahko vytvoríte ideálne podmienky šité na mieru vašim potrebám. Pomocou ovládacieho panelu priamo na stojane alebo s využitím diaľkového ovládača si môžete vybrať jednu zo štyroch rýchlostí prúdenia vzduchu a jeden z troch režimov prevádzky (normálny, prirodzený a nočný).

Plne k dispozícii je vám tiež funkcia časovača na 1–15 hodín, ktorú je možné aktivovať aj v kombinácii s jednotlivými režimami prevádzky. Po uplynutí nastavenej doby sa ventilátor automaticky vypne.

Tým však schopnosti tohto luxusného ventilátora prispôsobiť sa vašim požiadavkám nekončia. Ventilátor ETA Naos má plynule nastaviteľnú výšku a uhol sklonu. Príjemne ovievať tak bude vysokých dlháňov, rovnako ako milovníkov váľania na gauči. Voliteľná funkcia oscilácie potom prirodzene zväčší uhol záberu.

Aktuálne nastavenie funkcií vám zobrazí prehľadný LED displej, ktorý podtrhne moderný a elegantný dizajn tohto nevyhnutného letného služobníka. Vďaka nízkemu príkonu 50 W vás navyše príjemne prekvapí malými prevádzkovými nákladmi.

Technické parametre:

  • Hlučnosť 62 dB
  • Počet rýchlostí 4
  • Veľkosť - priemer 43 cm
  • Typ ventilátoru stojanový
  • Príkon 50 W
  • Diaľkové ovládanie Áno
  • Počet lopatiek 5

K stiahnutiu