Elektrický hrniec na pečenie ETA Pečenka 0133 90000 čierny/nerez

Kód produktu: ETA013390000
Hrniec na pečenie ETA Pečenka varí, dusí a pečie nielen slané, ale aj sladké. Až 80% úspora energie oproti klasickej rúre.

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Topné teleso

Popis:

Tradícia v modernom kabátiku

Elektrický hrniec ETA Pečenka si iste pamätajú aj naše babičky. Prvá Pečenka bola totiž uvedená na trh už v roku 1962. Od tej doby sa materiály aj dizajn posunul dopredu a vy tak ETA Pečenka môžete plne využívať aj dnes.

S Pečenkou hravo zvládnete varenie, dusenie, pečenie i zapekanie, hotové jedlá v nej tiež môžete udržiavať v ideálnej teplote, až kým k stolu nezasadnú všetci stravníci. Hrniec je vyrobený z nepriľnavého materiálu, žiadnych pripálenín sa tak nemusíte báť.

Úspora miesta i energie

Pečicie hrniec ETA Pečenka vyniká svojimi kompaktnými rozmermi. Nájde si tak miesto v každej menšej kuchyni, nestratí sa ale ani vo väčšej domácnosti. Nespornou výhodou je tiež nízka energetická náročnosť. S príkonom púhych 475 W je ETA Pečenka až o 80% úspornejšie než klasická rúra. A to na účtoch za elektrinu rozhodne spoznáte.

Všetky výhody Pečenky iste zúročíte aj na chate alebo na letnej dovolenke v karavane. Je skladná, prenosná a príprava jedla je rýchla a veľmi jednoduchá. Tepelne izolované držadlá zaistí bezpečnú manipuláciu a poistka proti zlému zostavenie vám nedovolí prístroj zapnúť sa zle nasadeným vekom.

Multifunkčné využitie

Pokiaľ je koláč dobrý, na jeho tvaru nezáleží. Tradičné Honzovej buchty však musí byť štvorcové! Štvorcový tvar Pečenky je tak pre buchty ako stvorený. Môžete v nej však rovnako pohodlne pripraviť tradičnej talianskej lasagne, pečené kurča pre celú rodinu i sladký dezert. O všetkých možných aj nemožných využitiach Pečenky sa dočítate na našom blogu. Priehľadným průzorovým okienkom môžete celé dianie sledovať!

ETA Pečenka je premyslená do posledného detailu. Spĺňa totiž všetky náležitosti praktického a bezpečného používania. Tepelne izolované držadlá a bezpečnostná poistka vás chráni pred popálením alebo iným úrazom. Nepriľnavý teflónový povrch zabraňuje připáleninám a navyše sa jednoducho umýva. Vďaka stabilnému podstavcu sa Pečenka nehne pri pečení z miesta a skrze priehľadné veko môžete celé dianie napäto sledovať!

Príprava jedál v jednom hrnci je obľúbená nielen u veľkých rodín. Vezmite Pečenku so sebou na chatu či dovolenku a dajte zbohom konzervám. Rýchleho a úsporného varenia sa však už nebudete chcieť vzdať!

Predĺžená záruka

Značka ETA svojim produktom dôveruje. Na elektrický pečenie hrniec ETA Pečenka vám preto poskytuje predĺženú záruku 5 rokov. Pre získanie záruky sa stačí bezplatne zaregistrovať TU.

Technické parametre:

  • Časovač/minútka nie
  • Displej bez displeja
  • Nastaviteľná teplota nie
  • Funkcia držanie teploty Áno
  • Funkcia hrnca pečenie
  • Funkcia hrnca varenie
  • Funkcia hrnca zapekanie
  • Objem hrnca/panvice 4.3 l
  • Príkon hrnca/panvice 475 W

K stiahnutiu

Vida