Ventilátor ETA Trinity 3607 90000 sivý

Kód produktu: ETA360790000
Moderný bezvrtuľový ventilátor s 3 režimami prevádzky, tichým chodom a časovačom až na 15 hodín prevádzky

Akcia - predĺžená záruka

Predĺžená záruka na: Motor

Popis:

Priaznivé poveternostné podmienky

Ak si chcete dopriať príjemné osvieženie, ale nepáči sa vám vzhľad klasických vrtuľových vetrákov? Moderný ventilátor ETA Trinity prinesie do vašej domácnosti nielen svieži vánok, ale aj elegantný dizajn, ktorý poteší vaše estetické cítenie. Jeho prevádzka je navyše veľmi tichá, a tak sa nemusíte báť, že by vás vyrušoval behom odpočinku alebo času stráveného s rodinou.

Moderné riešenie pre vaše pohodlie

Výkonný ventilátor je moderný nielen svojím dizajnom, ale aj funkciami a prevedením. Môžete si vybrať z troch rýchlostí fúkania vzduchu, rovnako ako z troch režimov prevádzky, a to vrátane režimu NATURAL, ktorý pripomína prúdenie vzduchu v prírode, či spánkového režimu so zníženou hlučnosťou.

Pomocou časovača (na 1–15 hodín) a možnosťou odloženého štartu ventilátora jednoducho naplánujete, kedy má svoju prevádzku zahájiť, alebo naopak ukončiť. Funkciu oscilácie potom obstará otáčavý pohyb, ktorý vzduch rozprúdi viacerými smermi.

Všetky funkcie môžete nastavovať na dotykovom ovládacom paneli alebo si obsluhu uľahčiť diaľkovým ovládaním. Správne nastavenie potom môžete skontrolovať na prehľadnom LED displeji.

Predĺžená záruka

Na motor ventilátora ETA Trinity sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na motor predĺži na 3 roky. Predĺženú záruku si zaregistrujte TU.

Technické parametre:

  • Hlučnosť 59 dB
  • Počet rýchlostí 3
  • Typ ventilátoru stĺpový
  • Príkon 45 W
  • Diaľkové ovládanie Áno

K stiahnutiu