Ochlazovač vzduchu ETA Vintero 3568 90000

Kód produktu: ETA356890000
Novinka
Ochladzuje, zvlhčuje a funguje ako klasický ventilátor. Pre lepší efekt chladenia je možné pridať chladiace boxy

Popis:

Chladenie bez kompromisov

Ochladzovač vzduchu 3 v 1 ETA Vintero vzduch ochladzuje, zvlhčuje a funguje ako klasický ventilátor. Záleží tak iba na vás, akú funkciu vyberiete. Môžete využiť iba samostatnú funkciu zvlhčovania alebo zapnúť iba ventilátor.

Pokiaľ nie ste fanúšikmi pridanej chémie, ETA Vintero vás určite zaujme. Funguje na princípe odparovania vody zo zásobníka, do ktorého môžete v skutočne horúcich dňoch vložiť chladiace boxy alebo pridať kúsky ľadu. Odnímateľná transparentná nádoba s veľkorysým objemom 5,6 l disponuje prehľadným ukazovateľom vody a na jedno naplnenie ponúka až 6 hodín nepretržitého chladenia.

Voľba je iba na vás

Ochladzovač ETA Vintero zastane v domácnosti prácu hneď 3 spotrebičov. V lete určite oceníte funkciu chladenia, kedy môžete, pri skutočne horúcich dňoch využiť aj chladiace boxy.

Pokiaľ do prístroja nalejete vlažnú či teplejšiu vodu, namiesto chladenia sa vám vzduch v miestnosti príjemne zvlhčí. Suchý vzduch totiž neprospieva vám ani vášmu nábytku. V prostredí s nízkou vlhkosťou sa tiež oveľa viac darí vírusom a baktériám. ETA Vintero vám s riešením tohoto problému však účinne pomôže.

ETA Vintero funguje tiež ako klasický ventilátor, ktorý je možné využívať aj bez prítomnosti vody v nádobke. Nielen u tejto funkcie však môžete nastaviť pre vás ideálny sklon ventilačných lamiel. Vzduch tak bude prúdiť práve tam, kam chcete.

Pre vaše maximálne pohodlie si môžete vybrať z 3 rýchlostí ventilátora a 3 režimov prúdenia vzduchu. Nechýba tak ani spánkový režim alebo prírodný režim, ktorý imituje cirkuláciu vzduchu v prírode.

Ľadový pokoj

Nemusíte sa báť, že by vás ochladzovač ETA Vintero akokoľvek rušil. Jeho tichá prevádzka (max. 63 dB (A)) s možnosťou maximálneho stíšenia počas spánkového režimu vám umožní nerušene relaxovať alebo sa baviť s rodinou a priateľmi.

Údržbu spotrebiča vám uľahčí hrubý umývateľný filter, ktorý zachytáva väčšie nečistoty a častice. Tie sa tak nedostanú do útrob prístroja, ale zároveň nezostanú ani u vás v izbe.

Pohodlie teraz a tu

Kvôli prepínaniu na iný režim nemusíte vstávať z gauča. Využite radšej praktický diaľkový ovládač, ktorý vám uľahčí používanie. Ovládač funguje na batériu (1 x CR2025), ktorá je súčasťou balenia.

Jednoduché premiestnenie spotrebiča je zaistené vďaka 4 kolieskam, ktoré je možné zabrzdiť na mieste. Cez deň si tak príjemný chládok môžete užiť v obývacej izbe, cez noc pokojne aj v spálni. Pre nastavenie dĺžky prevádzky využite časovač. Vďaka nemu je možné prevádzku ochladzovača ETA Vintero nastaviť od 0,5 do 7,5 hodín.

Vďaka stĺpovej konštrukcii navyše ETA Vintero nezaberie veľa priestoru, a tak vám v domácnosti nebude prekážať. Napriek tomu je dostatočne výkonný, aby ochladil miestnosť o rozlohe až 20 m2.

A ako vlastne ochladzovač funguje?

Ochladzovač vzduchu je ideálnym kompromisom medzi mobilnou klimatizáciou a obyčajným ventilátorom. Princíp fungovania spotrebiča spočíva v prečerpávaní vody pomocou čerpadla zo zásobníka na vodu, do ktorého môžete vložiť nachladené boxy. Tá tečie na chladiacu podložku, po ktorej voda steká a zároveň cez ňu prúdi prúd vzduchu. Okolitý vzduch sa tak stáva chladnejším (v závislosti na teplote vody) a zvýši sa jeho relatívna vlhkosť.

Technické parametre:

  • Displej bez displeja
  • Ventilátor 3 rýchlosti
  • Príkon 65 W
  • Diaľkové ovládanie Áno
  • Časovač Áno
  • Objem nádrže (na vodu) 5.6 l
  • Funkcie chladenie
  • Funkcie ventilátor
  • Funkcie zvlhčovanie
  • Spánkový režim Áno

K stiahnutiu