Ohrievače vody a batérie

Chýba vám na chate teplá voda? S ohrievačmi vody a batériami ETA žiadny problém. Ohrievače vody ETA predstavujú absolútnu spoľahlivosť v akýchkoľvek situáciách. Vodu začnú ohrievať takmer okamžite, preto šetrí nielen váš čas, ale pretože sa skracuje doba ohrevu, tak predovšetkým vaše peniaze. Výnimočné sú taktiež pre svoju multifunkčnosť, vďaka ktorej ich môžete pripojiť k drezu, k vani, k umývadlu aj k sprche.

S prietokovým ohrievačom ETA s príkonom 5000 W máte po inštalácii teplú vodu okamžite k dispozícii. Hodí sa nielen na chalupu, ale taktiež na záhradu, do pivnice, skrátka tam, kde potrebujete mať teplú vodu k dispozícii. Vďaka svojej veľkosti navyše nezaberie v priestore skoro žiadne miesto. Spolu s ohrievačom si môžete objednať aj ventilovú batériu ETA. Tá je vhodná pre všetky typy prietokových ohrievačov, takže nemusíte mať strachy že by práve na ten váš nesedela.

Na rozdiel od klasických plynových ohrievačov vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo z úniku jedovatých látok a môžete tak s kľudným srdcom uľahnúť do perín.

Nechoďte zbytočne pre teplú vodu a nainštalujte si ohrievač presne tam, kde ho potrebujete.