Akcia platí na vybrané chladničky, mrazničky a vínotéky ETA zakúpené od 1. 5. 2023 do 15. 6. 2023. Registrácia je možná do 18. 6. 2023. 

Chladničky a mrazničky ETA sú pre vaše pokrmy tým najlepším opatrovníkom. Pri výbere novej chladničky dbajte nielen na jej objem, ale tiež na chytré funkcie, ktoré vám uľahčia život. Chladničky s technológiou NO FROST sú energeticky oveľa menej náročnejšie a disponujú rovnomernou cirkuláciou vzduchu s automatickým odvodom vlhkosti, preto nie je potrebné  ich vôbec odmrazovať. Takže okrem energie a financií, usporíte aj svoj čas.

Domáca vínotéka by nemala chýbať v domácnosti žiadneho milovníka a znalca vína. Postará sa o perfektné podmienky každého vína, a vy tak budete mať správne vychladenú fľašu vždy po ruke. Vybrať si môžete zo širokej ponuky s kapacitou 12 až 33 fliaš. 

Teraz je tá správna chvíľa na nákup nového spotrebiča do vašej domácnosti. Oproti staršiemu typu ušetríte až 50 % energie a navyše teraz dostanete stolný mixér Blendic Premium II v hodnote 65 EUR ako darček. 

S praktickým a výkonným mixérom Blendic Premium II vykúzlite zdravé smoothie a výživné koktaily doslova behom pár sekúnd. Extra vysoká rýchlosť až 24 000 otáčok za minútu sa postará o tú najjemnejšiu konzistenciu a zachovanie maximálneho množstva chuti a zdraviu prospešných látok.

Na získanie darčeka vám stačia tri jednoduché kroky: 

  • Zakúpte si niektorý z vybraných modelov chladničiek, mrazničiek alebo vínoték ETA. 
    Nákup môže byť zrealizovaný u ktoréhokoľvek predajcu, ktorý predáva originálne výrobky.
  • Vyplňte registračný formulár nižšie a nahrajte nákupný doklad. 
    Po úspešne dokončenej registrácii vám príde automaticky potvrdzovací e-mail.
  • Darček vám zašleme priamo k vám domov na adresu uvedenú vo formulári. 


Akcia sa vzťahuje na vybrané modely chladničiek, mrazničiek a vínoték ETA, zakúpených od 1. 5. 2023 do 15. 6. 2023. Registrácia je možná do 18. 6. 2023.
Úplné pravidlá akcie nájdete tu.
 

Zákaznícke údaje
Informácie o nákupe

Súhlasy s podmienkami akcie

zobraziť podmienky akcie
https://eta.sk.
Bez odsúhlasenia položiek označených * nie je možné registráciu dokončiť.