Fenité Black Edition

Obľúbená kolekcia ETA Fenité ponúka elegantných pomocníkov pre ženy, ktoré sa rady starajú o svoju prirodzenú krásu vo všetkých podobách. 
Dizajnové, temne čierne prevedenie s rosegold detailmi a puncom luxusu. Presne taká je nová kolekcia Fenité Black Edition. Objavte darčekové sady starostlivosti o vlasy, kvalitnú žehličku či kulmu na vlasy.

Kulma Fenité Black Edition

Elegantná kulma s nastaviteľnou výškou prostredného tŕňa pre rôznu veľkosť lokien. Keramický povrch s turmalínom a PTC vykurovacie telesá s nastaviteľnou teplotou od 160 do 210 ° C pre šetrný styling.

Žehlička Fenité Black Edition 

Štýlová žehlička na vlasy s rose gold detailmi disponuje stočenými doštičkami na žehlenie vlasov i tvorbu vĺn. Umožňuje šetrnú starostlivosť o vlasy vďaka nastaviteľnej teplote od 150 do 230 °C.

Darčeková sada starostlivosti o vlasy Fenité Black Edition

Dokonale rovné vlasy zaistí žehlička na vlasy s odpruženými doštičkami a nastaviteľnou teplotou od 150 do 230 °C. V darčekovom balení v praktickej taštičke doplnená kefou na vlasy, hrebeňom, klipmi a zrkadlom.

Darčeková sada starostlivosti o vlasy Fenité Black Edition

Jednoduchý styling akéhokoľvek účesu s výkonným fénom v čiernom prevedení s rosegold detailmi. V darčekovom balení v praktickej taštičke doplnený o difuzér, kefu na vlasy a klipy.