Kuchynské roboty Gratus

#GRATUSUMIVSE 

 

Kuchynský robot je pravou rukou každej gazdinky aj milovníkov kulinárskeho umenia. Zastane prácu hneď niekoľkých spotrebičov naraz – môžete s ním mixovať, sekať, šľahať, odšťavovať alebo umiesiť dokonalé cesto bez toho, aby ste museli mať silu ako skúsený kulturista. Dizajn kuchynských robotov ETA je natoľko vydarený, že ich bude nielen radosť používať, ale aj vystaviť na kuchynskej linke, kde sa nimi môžete obdivne kochať.

Jednoznačným bestsellerom je kuchynský robot ETA Gratus, a to úplne právom. Po doplnení tým správnym príslušenstvom z neho urobíte kúzelného džina, ktorý vám splní doslova každé prianie – namelie mak, vyrobí lahodné smoothie alebo napr. vyrobí cestoviny všemožných tvarov. To všetko navyše s dôrazom na bezpečnosť a pohodlnú manipuláciu.

Na motor kuchynských robotov ETA si navyše môžete aktivovať Predĺženú záruku ETA.

Objavte širokú ponuku nášho príslušenstva

Ktorý je ten Váš?

Dávka inšpirácie

Pozrite sa, čo všetko Gratus dokáže a inšpirujte sa skvelými receptami k jednotlivému príslušenstvu v kuchárke Šéfkuchár ROBOT, ktorú dostanete ku každému robotu ako darček. Spolu vykúzlite tie najskvelejšie pokrmy pre každú príležitosť.

Sledujte nás pre každodennú dávku inšpirácie na Facebooku a Instagrame a zdieľajte s nami čo všetko zvládol Váš Gratus! #GRATUSDOKAZEVSETKO.