Veľká vianočná súťaž

 

Vianočná súťaž

Vianoce, Vianoce prichádzajú...

Vianoce sú sviatky pokoja, pohody, lásky, radosti, ale tiež je to čas stretávania sa a vzájemného obdarovávania. A pretože vás máme radi, v ETA budeme nadeľovať darčeky ešte pred Vianocami! Tak sa na chvíľu zastavte v honbe za vianočnými darčekmi a zapojte sa do našej Veľkej vianočnej súťaže, v ktorej hráme o darčeky za stovky eur! 

Ako sa zapojiť do súťaže? 

Je to jednoduché! Sledujte naše facebookové stránky, kde bude každý týždeň až do Vianoc prebiehať jedno kolo súťaže.

Potom už len stačí:

  • Sledovať náš facebookový profil ETA SK
  • Do komentára pod súťažný príspevok správne odpovedať na súťažnú otázku 

Každú nedeľu večer vyžrebujeme jedného výhercu. 

O čo súťažíme?

1. kolo (1. 12. - 6. 12.): Súťaž o set zubných kefiek ETA Sonetic

Zubné kefky ETA Sonetic sú účinnými pomocníkmi v prevencii proti zubnému kazu a kameňu, krvácaniu ďasien, zápachu z úst a paradentóze. Rovnako tak sú vhodné na starostlivosť o citlivé zuby a vďaka trom režimom čistenia sa ľahko prispôsobia vašim potrebám. Základ setu pre účinnú zubnú hygienu tvoria dve sonické kefky a UV sanitizér. V sade ďalej nájdete farebne odlíšené hlavice, cestovné puzdro a nabíjací stojan.

Hodnota výhry: 98,90 €

Set zubných kefiek ETA Sonetic

2. kolo (7. 12. - 13. 12.): Súťaž o odšťavovač ETA Vital Press

Odšťavovač ETA Vital Press s pomalým odšťavovaním pre zachovanie max. množstva vitamínov, živín a intenzity chutí z lisovaného ovocia a zeleniny.

Elegantný pomalý odšťavovač Vital Press vďaka nízkootáčkovej Spiralpress technológii zachováva takmer 100 % živín, vitamínov a chuti. Výsledkom dokonalého odšťavenia ovocia, zeleniny aj čerstvých byliniek budú osviežujúce šťavy plné chuti, ktorých sa nebudete môcť nabažiť.

Hodnota výhry: 199,90 €

Odšťavovač ETA Vital Press

3. kolo (14. 12. - 20. 12.): Súťaž o robotický vysávač ETA Raggio Eco

Robotický vysávač ETA Raggio ECO s digitálnym motorom, laserovou navigáciou, akumulátorom pre až 80 minút prevádzky a pohodlným ovládaním pomocou chytrej aplikácie.

Nenápadný, ale výkonný robotický vysávač ETA Raggio ECO si okamžite zamilujete. S ľahkosťou prevezme kontrolu nad domácimi podlahami a kobercami, ktoré vždy povysáva presne podľa vašich inštrukcií. Pomocou smart aplikácie vo vašom mobilnom telefóne ho môžete jednoducho ovládať odvšadiaľ a domov sa tak vracať o jednu upratovaciu povinnosť ľahší.

Hodnota výhry: 298,90 €

Robotický vysávač ETA Raggio Eco

4. kolo (21. 12. - 27. 12.): Súťaž o espresso kávovar ETA Artista 

Celokovový pákový kávovar ETA Artista s barometrom a profesionálnou pákou o priemere 58 mm.

Profesionálny celokovový dizajn prezrádza o pákovom kávovare ETA Artista už na prvý pohľad mnohé. Medzi bežnými kávovarmi na domáce použitie vyniká nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým tým, čo dokáže. Jednoducho s ním preniknete do tajov profesionálnej prípravy kávy, potešiť ale dokáže aj tých, ktorí si proste chcú dopriať dobrú kávu v pohodlí domova bez akýchkoľvek kompromisov.

Hodnota výhry: 398,90 €

Pákový kávovar ETA Artista

 

Súťaž prebieha v termíne od 1. 12. 2020 do 27. 12. 2020. Úplné pravidlá a podmienky súťaže nájdete tu.

Prajeme veľa šťastia v súťaži a krásne Vianoce!

Vaša ETA