Vysávače novej generácie uľahčia (nielen) jarné upratovanie

 

Privítať jar perfektne čistou domácnosťou si praje väčšina z nás. Pri predstave namáhavého a zdĺhavého upratovania však nadšenie rýchlo opadá. Aby sme vám sezónne, ale aj pravidelné upratovanie uľahčili, rozšírili sme sortiment pomocníkov na upratovanie značky ETA a pozvali si na pomoc najmodernejšie technológie.

ETA Magic X-treme

Magicky ľahké upratovanie s vysávačom ETA Magic X-treme

Tyčové vysávače sú praktickými pomocníkmi, ktorí sú vždy po ruke, pripravení pustiť sa do upratovania rovnako bleskurýchlo, ako neporiadok obvykle vzniká. Dávno však neplatí, že by svojím výkonom zaostávali za klasickými podlahovými vysávačmi.

Nový tyčový a ručný vysávač v jednom ETA Magic X-treme je toho žiarivým dôkazom. Vďaka digitálnemu motoru novej generácie, turbo sacej sile a extrémne účinnej filtrácii zbaví vašu domácnosť prachu a nečistôt, ktoré zbiera do dvoch filtračných nádob. Pri upratovaní sa tak úplne vyhnete nutnosti výmeny vreciek na prach. Vďaka nízkemu ťažisku sa navyše vysávač veľmi ľahko ovláda.

Variabilná konštrukcia a bohaté príslušenstvo z neho robí multifunkčného pomocníka pre dokonale čistú podlahu, ale aj čalúnený nábytok, alebo napr. knihovňu či rámy obrazov. Vysávač ETA Magic X-treme tak nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti, vrátane tých s domácimi maznáčikmi, deťmi aj alergikmi.

ETA Magic X-treme

K ďalším, zákazníkmi prevereným modelom patria tyčový vysávač ETA Fortelo s výkonným motorom, super ľahký a tichý aku vysávač ETA Supersonic s ohromujúcou výdržou batérie, alebo napr. aj tyčový vysávač 3 v 1 ETA Moneto AquaPlus, ktorý v jednom kroku vysáva, umýva a suší – skvelá voľba pre všetkých, ktorí upratovaniu nechcú venovať viac času, než je nevyhnutne nutné.

Upratovanie ako na zavolanie s robotickým vysávačom

Chytrým riešením, ako udržovať domácnosť priebežne čistú bez námahy a časového tlaku, sú robotické vysávače. Tie s mobilnou aplikáciou sú potom skutočnými priateľmi na telefóne, ktorí vašu prosbu o pomoc vždy vypočujú.

S chytrou aplikáciou ETA Raggio navyše máte upratovanie úplne vo svojej réžii. Niekoľkými ťahmi po displeji vášho telefónu naplánujete upratovanie na určitý čas alebo dáte pokyn k jeho okamžitému zahájeniu, aj keď ste práve v práci alebo na prechádzke s deťmi. V reálnom čase potom môžete sledovať, kde sa vysávač práve činí. Aplikácia je v češtine a úplne zdarma.

ETA Raggio

Na ceste za čistou podlahou sa tento pomocník rozhodne nestratí. Laserová navigácia umožňuje robotickému vysávaču ETA Raggio výbornú orientáciu v priestore, voľbu optimálnej trasy a maximálnu efektivitu upratovania. Vysávač si do pamäte uloží mapu priestoru vašej domácnosti a potom už presne vie, kam sa vydať a akým miestom sa naopak vyhnúť. Špeciálne požiadavky na upratovanie jednotlivých zón potom ľahko nastavíte priamo v aplikácii.

Všetky tyčové a robotické vysávače zakúpite v e-shope ETA, v značkových predajniach ETA a u vybraných obchodných partnerov.

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995