Ako aktivovať službu Predĺžená záruka?

 

Predĺžená záruka ETA je unikátna služba, ktorá sa zrodila z dôvery v kvalitu produktov ETA. Pretože si za ňou pevne stojíme, ponúkame vám predĺženie záruky nad rámec zákonnej záručnej lehoty, a to na 3, 5 alebo 10 rokov. Táto služba je úplne zadarmo a jej aktivácia je veľmi jednoduchá - stačí dodržať nasledujúce kroky:

 

1. Overte si, či sa na vami zakúpený produkt Predĺžená záruka vzťahuje.

Zoznam produktov predĺženej záruky

 

Predĺženú záruku je možné aktivovať na vybrané produkty ETA alebo niektoré ich časti. Či sa na daný produkt alebo jeho časť Predĺžená záruka vzťahuje, si môžete overiť v kompletnom Zozname produktov predĺženej záruky na našich webových stránkach. 

 

2. Navštívte webovú adresu eta.sk/predlzena-zaruka a vyplňte registračný formulár. Povinné polia sú označené hviezdičkou.

Formulár pre registráciu predĺženej záruky

 

3. Uistite sa, že ste udelili súhlas s podmienkami služby Predĺžená záruka a potvrdili ste antispamovú ochranu formulára proti prístupu robotov. Potom kliknite na tlačidlo Dokončiť registráciu.

Súhlas s podmienkami služby Predĺžená záruka

 

4.  Následne vám bude vygenerovaný certifikát, ktorý dorazí aj na vami zadanú e-mailovú adresu. Certifikát odporúčame vytlačiť a starostlivo uschovať spolu s dokladom o kúpe produktu.

 

Certifikát Predĺženej záruky - vzor

 

 V prípade, že nakupujete v našej značkovej predajni ETA, neváhajte sa na predĺženú záruku opýtať personálu. V predajni vám radi pomôžu s registráciou aj vytlačením certifikátu.

Registrácia musí byť vykonaná najneskôr do 30 dní od zakúpenia výrobku a je podmienkou pre aktiváciu tejto služby. Výnimkou sú výrobky z kategórie LED žiaroviek, pri ktorých vzniká nárok na službu Predĺžená záruka po zakúpení tovaru automaticky.

 

Čo ak certifikát stratím?

V prípade, že sa vám certifikát niekde zatúla, nezúfajte. Ozvite sa nám s informáciami o zakúpenom produkte (o aký produkt ide, kedy bol zakúpený a s akými údajmi bola vykonaná registrácia Predĺžená záruka) a my urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme váš certifikát dohľadali.

Máte ďalšie otázky? Prečítajte si kompletné obchodné podmienky služby Predĺžená záruka a v prípade nejasností sa neváhajte obrátiť na náš zákaznícky servis na telefónnom čísle +421 220 251 101  alebo na e-mailovej adrese info@eta.sk.