Nahliadnite pod pokrievku kampane Fenité

ETA prináša svojim zákazníčkam hneď niekoľko noviniek z kolekcie Fenité a pri tejto príležitosti vznikla nová kampaň pre túto značku. Poďte s nami nahliadnuť do zákulisia jej prípravy.

"Na začiatku bolo niekoľko stretnutí s agentúrou Kouzelná animace, na ktorých sme sa bavili o výbere miesta, modeliek a ich stylingu. Nájsť správnu lokáciu na natáčanie a fotenie sa zdá na prvý pohľad veľmi jednoduché. No niekedy je to celkom oriešok, potrebujete veľa priestoru a vhodné zázemie na líčenie a úpravu vlasov modeliek. Vzhľadom na tieto požiadavky sme nakoniec zvolili priestory fotoštúdia Hala 11 v Prahe, ktoré plne vyhovovali našim predstavám", popisuje Kateřina Kaňová, Brand Manager marketingu ETA.


"S fotografom Petrom Huserom sme sedeli nad prezentáciou modeliek a vyberali sme tie pravé tváre, hodiace sa k nežnej a veľmi ženskej kolekcii starostlivosti o vlasy Fenité. Jana a Kristýna pôsobili veľmi prirodzene, takže bolo rozhodnuté. Budeme fotiť s nimi," dodala Kateřina Kaňová.

Nakrúcanie prebiehalo v piatok 21. 5., na mieste sa všetci zišli už 7:15 ráno, celý štáb bol zložený asi z 12 ľudí od modeliek, vizážistky, stylistky až po kameramana, režiséra, zvukára a strihača. Prvá klapka zaznela asi o dve hodiny neskôr a posledná asi o 18:30 večer. Medzitým sa natočilo približne 60 minút videozáznamu, ktorý bude zostríhaný do 4 približne minútových image videí. V ten deň vzniklo viac ako 250 fotografií, svetlo sveta nakoniec uvidí približne dvadsať z nich.

Výsledky tejto kampane budú postupne zverejňované na sociálnych sieťach ETA (Instagram, Facebook). Sledujte nás a posúďte sami, ako sa to všetko podarilo...

Kontakt: Kateřina Kaňová / kanovak@eta.cz / + 420 770 190 995