Novinka! Sonické kefky ETA Fenité pre mladistvejší vzhľad pleti

 

Spoločnosť ETA a. s. sa stále viac zameriava na zdravý životný štýl nielen v kuchyni a rozširuje ponuku výrobkov z oblasti starostlivosti o zdravie. V oblasti zubnej hygieny ponúka sonické zubné kefky Sonetic s inovatívnou sonickou technológiou MOVE+. Novo dopĺňa portfólio značky tiež kolekcia sonických kefiek na pleť Fenité, ktoré zaistia mladistvejší vzhľad pleti a majú celkovo pozitívny vplyv na jej zdravie.

Sonické kartáčky na pleť Fenité s inovativní technologií Sonic‑Touch.

Sonické kefky na pleť Fenité s inovatívnou technológiou Sonic‑Touch čistia pleť do hĺbky, odstraňujú až 99 % nečistô a zvyšky make‑upu.

Sonická kefka na pleť je malý šikovný prístroj, ktorý tvár dokonale vyčistí, prekrví a omladí. V krátkom čase a s použitím minima produktov dosiahnete výsledkov ako od kozmetičky. Nové sonické kefky ETA Fenité sú navyše vytvarované tak, aby silikónové štetinky pleť nielen čistili, ale zároveň jej dopriali aj príjemnú masáž. Tým dochádza k  stimulácii pokožky, lepšiemu prekrveniu a vyhladeniu. Pri pravidelnom používaní si tak môžete dopriať nielen starostlivosť ako z kozmetického salónu, ale tiež docieliť redukciu jemných vrások.